صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: پرسش و پاسخ

Junior Member
    سلام
    میخواستم تفاوت محصولات وایرلس میکروتیک با محصولات وایرلس سیسکو رو بدونم که این دو تا محصول در چه پارامتر هایی با هم تفاوت دارند و نقاط قوت وایرلس سیسکو در مقابل وایرلس میکروتیک در چه چیزی هست ؟

Junior Member
    سلام خدمت اساتید محترم
    من برای یک محیط تقریبا پانصد متری با تعداد نفرات کاربری در بعضی از ساعات تقریبا سیصد نفری تجهیزات وایرلس میخوام که بشه به هر ابزاری که کانکت میشه ترافیک محدودی هم داد مثل 10 مگ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    با تشکر فراوان

Moderator
    با سلام
    لظفا ابعاد دقیق رو بفرمایید . در صورت ممکن یک نقشه از محیط قرار بدید تا بشه دقیق نظر داد
    اما اگر نظر کلی بندرو میخواید می تونید از تجهیزات قیمت مناسب یوبیکویتی مثل یونیفای برای
    ایندور و پیکو استیشن برای اوت دور استفاده کنید

اما اگر کیفیت بالا میخواید برید سراغ تجهیزات راک اس

Junior Member
    سلام و خسته نباشید
    لطفا در مورد راه های مقابله با هک وایفای و اگه ممکنه
    آموزش تصویری قرار دهید .و در ضمن چطوری میتونم با مودم سیسکو MACAddress
    وارد کنم تا دیگران نتونن استفاده کنن.ممنونم

Junior Member
    سلام خدمت استاد عزیز جناب مهندس نهوی
    یه تعداد رادیو توی سطح شهر نصب کردم که ارتباط ptp دارند مشکل من اینه که کاهی اوقات قطع میشن بعضی هاشون دو سه روز یک بار بعضی روزی یک بار البته به مدت 10 یا 15 دقیقه که به نظر میاد همون تداخل فرکانسس باشه چطور میتونم این ارتباطات رو stable نگه دارم که این قطعی ها رو نداشته باشه اگر از اون فرکانسهایی که تو کشور مجاز نیست استفاده کنم مشکلی به وجود نمیاد از نظر قانونی ؟

Junior Member
    سلام دوستان خسته نباشید بنده به تازگی تو زمینه شبکه وارد شدم و آشانیی با ccna دارم اما مسئله من یک پروژه هست که پروژه دانشگاهیه که ccna wireless هستش مشکل من اینه که من بیش از 20 سناریه در این زمینه می خوام که مثلا تو cisco packet بتونم پیاده سازی کنم و سوال دیگر اینه که برای کانفیگ تو وایرلس از همون Ciso packet باید استفاده کرد یا از چه نرم افزار شبیه سازیی ؟ بعد نمیدونم کانفیگ هاش چطوریه مثلا روتر غیر وایرس رو کانفیگ میکنیم با یه پروتوکلی (مثلا Static) ولی اینجا نمیدونم چطوری ممنون میشم بندرو راهنمایی کنید که در انجام پروژم کارم راه بیوفته

Junior Member
    سلام و درود
    دوستان من برای به اشتراک گذاری اینترنت بصورت بیسیم از یه hostednetwork استفاده کردم،اینترنت بصورت سیمی به لپ تاپ متصله و شیر شده روی کانکشن وایرلس که بصورت هاستدنتوورک ایجاد شده
    شبکه وایرلس از رنج آی پی 192.168.137.0 استفاده میکنه و لپ تاپ هم از یه آی پی رزرو،وقتی سافون رو کانکت میکنم با سیستم دسترسی به اینترنت بدون شیلتر دارم اما بصورت بیسیم خیر،هر گونه تغییری که در رنج ای پی وایرلس میدم یا دیفالت گیت وی اضافه میکنم کلا یا کانکت نمیشه یا اگه بشه ارتباطی نمیتونه ایجاد کنه
    همه جور کانفیگ رو تست کردم اما از قابلیت سایفون روی اینترنت وایرلس نمیتونم استفاده کنم،دوستان اگه راهی میدونید لطفا راهنمایی بفرمایید
    فقط خیلی عجله ای هست چون شدیدا به این موضوع نیاز دارم
    ممنون

8. The Following User Says Thank You to N.Sayah For This Useful Post:

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123