صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: راه اندازی کارت خطوط شهری دیجیتال pri پاناسونیک 0290

Member

راه اندازی کارت خطوط شهری دیجیتال pri پاناسونیک 0290

سلام دوستان ما برای شرکت یک خط 4 شماره ای گرفتیم و روی دستگاه سانترال مدل tda 100 میخواهم این خطو راه اندازی کنم تجهیزاتی که لازم دارم مودم زیمنس ulaf+stu هست و کارت 0290 برای پاناسونیک
    دو تا سوال دارم ایا برای راه اندازی خطوط 4 رقمی باید مودم ها سمت مخابرات و سمت خودمان کانفیگ کرد
    دو برای راه اندازی کارت پاناسونیک مدل 0290 روی دستگاه پاناسونیک چی کار باید کرد که قایل استفاده بشه
    لازم به ذکر است در حال حاظر خط انالوگ هم روی این دستگاه پاناسونیک است من قصد دارم وقتی شخصی با خط معمولی شرکت زنگ زد پیغام فعلی که روی سانترال است پخش بشه و وقتی کسی به خط چهار شماره ای زنگ زد مثلا بگه به سامانه رسدگی به شکایت خوش امدین یک چنین چیزی

Special Member k.mohammadreza آواتار ها
    باسلام
    1-نیازی به کانفیگ خاصی نیست چون خط از نوع e1 است فقط نوع دورشوال را مشخص کنید(برای سوال فروم نه مودم )
    2-1 ابتدا کارت را به دستگاه معرفی می کنید INS از منوی 1-1
    2-2 در منوی 6-1 CLR تعریف کنید چون خط e1 دارای 30 خط آزاد و 1000 داخلی است باید به هر کاربر یک داخلی e1 بدهید که بتوان بطور مستقیم با ان تماس گرفت مثلا شماره خط ایوان شما 2345 است شما به کارمند 1 می توانید یکی از شماره 23450001 بدهید تا 23450999 اختصاص دهید که با تماس با آن مستقیما به آن کارمند وصل شد.
    2-3 در منوی 5-3-2 اقدام به تنظیم پیام دیزا مورد نظر کنید ابتدا باید پیغام مورد نظر در یکی دیگر از داخلی های دیزا ثبت کنید از 502 تا 564 (برای اینکار با گوشی مدیریتی از داخلی 101 اقدام به ضبط کنید *361-502 ) *چون 501 برای انالوگ استفاده شده*
    2-4 در منوی 10-3 اقدام به اختصاص داخلی ایوان به داخلی های دستگاه کنید. و در فیلد day شماره داخلی دیزا را وارد کنید
    ویرایش توسط k.mohammadreza : 07-07-2014 در ساعت 08:59 PM
    هرگاه خدا بنده‏اى را خوار دارد ، او را از آموختن علم بركنار دارد

3. The Following 2 Users Say Thank You to k.mohammadreza For This Useful Post:

Member
    مرسی یک سوال دیگه هم داشتم ما الان ارتباط بین تهران وکارخانه داریم الان بوسیله کارت 0490 با گرفتن شماره 7 و داخلی مورد نظر به کارخانه وصل می شویم الان من می خواهم وقتی تلفن دورشوال زنگ خورد وصل بشه به داخلی که تو کارخانه است ایا این امکان است مثلا تعریف کنیم وصل بشه به داخل 7123 وقتی کسی از خط دورشال زنگ زد
    و بعداش نوشتین
    2-1 ابتدا کارت را به دستگاه معرفی می کنید INS از منوی 1-1
    منظورتان از منوی 1-1 چیه میشه بیشتر توضیح بدین منظورتان فایل pdf است که قرار دادین یا تو دستگاه است من یک عکس از دشتگاه می گذارم می شه دقیقتر بگین
    ویرایش توسط کمالی : 07-08-2014 در ساعت 02:28 PM

باسلام

6. The Following User Says Thank You to k.mohammadreza For This Useful Post:

Member
    مرسی یک سوال دیگه هم داشتم ما الان ارتباط بین تهران وکارخانه داریم بوسیله کارت 0490 با گرفتن شماره 7 و داخلی مورد نظر به کارخانه وصل می شویم الان من می خواهم وقتی تلفن دورشوال زنگ خورد وصل بشه به داخلی که تو کارخانه است ایا این امکان است مثلا تعریف کنیم وقتی کسی با دورشال تماس گرفت وصل بشه به داخلی مورد نظر مثلا 7123 وتلفن اون کاربر وقتی می خواهد تماس بگیره از خط انالوگ تماس بگیره

اپراتور تعریف کنید

درنهایت چی میخواهید؟
    وقتی کسی به خط چهار شماره ای زنگ زد مثلا بگه به سامانه رسدگی به شکایت خوش امدین یک چنین چیزی

Member
    من در نهایت می خواهم هر شخصی تماس گرفت با خط دورشوال وصل بشه به داخلی مورد نظر که تو کارخانه است الان با گرفتن 7 بین تهرا ن و کارخانه ارتباط داریم حالا سوالم اینه اون اپراتوری که می خواهد پاسخ گو تلفن دورشوال باشه یک داخلی هم داره الان یک شماره تلفن داره مثلا 123 که می خواهد مثل بقیه امکان تماس با افراد داخل شرکت و تماس با بیرون شرکت هم داشته باشه ولی اگر کسی با خط دورشال زنگم زد به شماره اون زنگ بخوره
    ما الان ارتباط بین تهران وکارخانه داریم بوسیله کارت 0490 با گرفتن شماره 7 و داخلی مورد نظر به کارخانه وصل می شویم الان من می خواهم وقتی تلفن دورشوال زنگ خورد وصل بشه به داخلی که تو کارخانه است ایا این امکان است مثلا تعریف کنیم وقتی کسی با دورشال تماس گرفت وصل بشه به داخلی مورد نظر مثلا 7123 وتلفن اون کاربر وقتی می خواهد تماس بگیره از خط انالوگ تماس بگیره مثل بقیه
    ویرایش توسط کمالی : 07-09-2014 در ساعت 09:06 PM

در دیزا داخلی کارخانه را تعریف کنید و در ddi/did destination داخلی دیزا، یا در فیلد ddi/did destination مستقیما شماره داخلی کارخانه را وارد کنید
    در حالت اول پیام دیزا هم دارید ولی در حالت دوم خیر
    ویرایش توسط k.mohammadreza : 07-10-2014 در ساعت 11:33 AM

11. The Following 2 Users Say Thank You to k.mohammadreza For This Useful Post:

Junior Member
    ممنون برای توضیحات بالا . اگر ممکنه یک توضیح کامل تصویری از اول برای راه اندازی کارت pri30
    بفرمایید.

Junior Member
    سلام به دوستان وهمكاران عريزمن كارت priنصب كردمروي NS500مودميكه مخابرات به من داده قديميه وپورت شبكه نميخوره پشت موذم يك ترميتال داره IN,OUTحالا لطفا
    راهنمايي بفرماييد چطوري كابل PRIدستگاه رابه مودم وصل كنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین