نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: ccie exam

Senior Member

ccie exam

سلام میدونم این سوال را خیلی پرسیدن ولی برام مهم امتحان ccie written که قطعا میگیرمن ولی ایا تو امتحان ccie lab به پاسپپورت ایرانی ما مشکل میگیرن ییا نه چون شنیدم اگر written را امتحان بدیم اهمیتی به پاسپورتمون نمیدن. چون من ccna دارم میخوام بجای اینکه ccnp امتحان بدم هر جور شده خودم را اماده کنم برای ccie این موضوع برام خیلی مهم.

Super Moderator Saeed Alkhamis آواتار ها
    دوست عزیز
    برای ccie lab از شما یه کارت معتبر یا پاسپورت می خواهند و اگر پاس ایرانی باشه و مقیم ایران باشید از شما امتحان نمی گیرند مگر اینکه ثابت کنید که اقامت کشور دیگه ای دارید در ضمن برای ccie written یا هر exam دیگه ای تست سنتر ها به این راحتی exam نمی گیرند با پاس ایرانی مگر اینکه ثابت کنید که اقامت کشور دیگه ای دارید.

3. The Following 8 Users Say Thank You to Saeed Alkhamis For This Useful Post:

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed Alkhamis نمایش پست ها
    دوست عزیز
    برای ccie lab از شما یه کارت معتبر یا پاسپورت می خواهند و اگر پاس ایرانی باشه و مقیم ایران باشید از شما امتحان نمی گیرند مگر اینکه ثابت کنید که اقامت کشور دیگه ای دارید در ضمن برای ccie written یا هر exam دیگه ای تست سنتر ها به این راحتی exam نمی گیرند با پاس ایرانی مگر اینکه ثابت کنید که اقامت کشور دیگه ای دارید.
    من ccie written را میتونم بدم ولی مشکلم اینکه نمیدونم سیسکو اگر امتحان lab را ثبت نام کنم مشکل میگیره یا نه چون شنیدم کسانی رفتن امتحان دادن از ایران ولی مطمین نیستم.

Senior Member
    یعنی هیچ راهی نداره باید کلا بگذریم اخه موندم چطوری یک تعدای با این ظرایط امتحان دادن؟

Moderator farhadnia آواتار ها
    یعنی هیچ راهی نداره باید کلا بگذریم اخه موندم چطوری یک تعدای با این ظرایط امتحان دادن؟
    شما فعلا بخون، تا اون موقع خودتون یک راهی براش پیدا می کنید. این پروسه دو سال یا بیشتر زمان میبره تا دو سال دیگه هزار جور اتفاق مختلف ممکنه بیافته.

7. The Following 5 Users Say Thank You to farhadnia For This Useful Post: