صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: متخصص اکتیو دایرکتوری

Member mohammad.safizade آواتار ها

متخصص اکتیو دایرکتوری

سلام دوستان
    چند روز پیش توی سایت seek دیدم که برای متخصص اکتیو دایرکتوری حقوقی معادل 150K در نظر گرفته شده بود. حالا سوال :
    آیا این مورد اتفاقی بوده یا واقعا کسانی که روی اکتیو مسلط هستند حقوق بالایی دارن.
    سوال دو : شنیده ام در خود ایران هم پروژه های طراحی و اجرای اکتیو کم نیست، دوستان تا چه حد اطلاعات دارند ؟
    [Only registered and activated users can see links. ]

Super Moderator
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.safizade نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند روز پیش توی سایت seek دیدم که برای متخصص اکتیو دایرکتوری حقوقی معادل 150K در نظر گرفته شده بود. حالا سوال :
    آیا این مورد اتفاقی بوده یا واقعا کسانی که روی اکتیو مسلط هستند حقوق بالایی دارن.
    سوال دو : شنیده ام در خود ایران هم پروژه های طراحی و اجرای اکتیو کم نیست، دوستان تا چه حد اطلاعات دارند ؟
    !!!AHHHH, Game again
    ساپورت و پشتیبانی رایگان فقط برای سوالات داخل انجمن است.

3. The Following 4 Users Say Thank You to patris_70 For This Useful Post:

ببخشید ولی این قسمت از فروم برای همین سوال ها طراحی شده منم فکر نکنم سوال بی مورد یا تکراری پرسیده باشم. شاید در زمینه سیسکو این سوال زیاد تکرار شده باشه ولی در این خصوص من مطلبی ندیدم

Super Moderator
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.safizade نمایش پست ها
    ببخشید ولی این قسمت از فروم برای همین سوال ها طراحی شده منم فکر نکنم سوال بی مورد یا تکراری پرسیده باشم. شاید در زمینه سیسکو این سوال زیاد تکرار شده باشه ولی در این خصوص من مطلبی ندیدم

!!OK
    ?Are you AD Expert

!Have fun

6. The Following 2 Users Say Thank You to patris_70 For This Useful Post:

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط patris_70 نمایش پست ها

!!OK
    ?Are you AD Expert

!Have fun
    وقتی فارسی داره ازت سوال می شه چرا انگلیسی مینویسی نمیتونی فارسی بنویسی جواب کسیو نده

Member linuxesabz آواتار ها
    طبق قوانین میتونه جواب رو فارسی یا انگلیسی بده در ضمن فکر نکنم شخصی در کار شبکه باشه ولی نتونه این دو تا کلمه رو بفهمه. . اما برادرانه میگم حتی اگر با کسی مشکل هم داشتید این طرز حرف زدن مناسب نیست

9. The Following 6 Users Say Thank You to linuxesabz For This Useful Post:

من واقعا معذرت می خوام که سوالی مطرح کردم که باعث کدورت شد. کاربر پاتریس مطالب جالبی رو در زمینه مایکروسافت توی سایت می زارن و اتفاقا یکی از امیدهای من این بود که ایشون جواب علمی در این باره به من بدن ولی ظاهرا و باطنا اشتباه فکر کردم. گویا نوشتن این جملات برای ایشون راحت تر از ارائه پاسخ و راهنمایی بوده . در هر صورت من از ایشون و از بقیه دوستان معذرت خواهی و تشکر می کنم.
    در ضمن به اطلاع ایشون می رسونم که من در اکتیو دایرکتوری تجربیات بسیار خوبی دارم ولی حرفه ای نیستم و قصدم از این پست این بود که درباره بازار این حرفه در خارج از کشور اطلاعاتی کسب کنم که در صورتی که ارزش داشته باشه به صورت حرفه ای روی اون تمرکز کنم.
    ویرایش توسط mohammad.safizade : 09-17-2014 در ساعت 08:39 AM

Super Moderator Mozhgan.Gholami آواتار ها
    سلام نمیدونم این تایپک رو دیدین یا نه . خواستم بزارم شاید ندیده باشین براتون مفید باشه
    http://forum.ciscoinpersian.com/show...8414#post58414
    برای دسترسی به بخش اشتراک باید یک روز از ثبت نام تان سپری شده باشد و یک پست مفید اعم از آموزش مطالب مرتبط با شبکه ، لینک دانلود نرم افزار و فایل های شبکه داشته باشید تا دسترسی تان به بخش مربوطه باز شود.در صورتی که دستوری تان مشکل داشت به ادمین انجمن جناب سیروس اطلاع دهید .
    پروفایل آقای سیروس :

12. The Following 2 Users Say Thank You to Mozhgan.Gholami For This Useful Post:

Super Moderator
    آیا برای حقوق جواب علمی وجود دارد!
    حقوق به شرایط اقتصادی آن کشور، شرایط شرکت مربوطه، میانگین حقوق پرداختی، سن شما، میزان پرداختی بازنشستگی، بیمه و مالیات از طرف شرکت به دولت دارد.
    مشکل همه شما این است که فکر میکنید اگر حقوق سالیانه صد هزار باشد، پنجاه هزار خرج میکنید و بقیه پس انداز میشود!!
    ولی نمیدانید که هر چه حقوق بشتر باشد، مقدار پرداخت بیمه، مالیات و غیره از طرف شما نیز بیشتر میشود.
    در ضمن با دانستن عالی فقط ad این حقوق را نمی دهند.
    به جای آنکه حقوق ملاک یاد گرفتن باشد، ببینید در چه علاقه و کشش دارید.
    شما که اطلاعات خوبی دارید در قسمت microsoft به سوالات و مشکلات هموطنانتان به صورت رایگان جواب دهید. حداقل با این کار دانش خود را میتوانید محک بزنید.

14. The Following 9 Users Say Thank You to patris_70 For This Useful Post:

کاربر پاتریس من یکبار به خاطر سوالم معذرت خواهی کردم ولی انگار لازم است یکبار دیگر هم معذرت خواهی کنم و اگر لازم می بینید هر کاری لازم هست بفرمایید انجام دهم . با این حال :
    1. بنده از پشت کوه نیامده ام و اطلاعات کامل درباره وضعیت مالیات بر حقوق در کشورهای گوناگون دارم و اگر خواستید در اختیارتان بگذارم تا به اطلاعات شما هم افزوده شود.
    2. علاقه بنده کاملا مشخص است و در خط مشخصی در حال حرکت هستم و خدا را شکر پیشرفت خوبی هم داشته ام
    3.کمی مطالعه بفرمایید شرکت های مشاور برای کسانی که روی مسایل خاص تخصص داشته باشند حقوق بالایی پرداخت می کنند.
    4.خواهش می کنم این پست را ادامه ندهید و معذرت خواهی بنده را از صمیم قلب بپذیرید چون فکر کنم از حوصله من و این فروم خارج شده، حوصله شما را نمی دانم !

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین