نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: درخواست کمک

Junior Member

درخواست کمک

با عرض سلام و احترام ببخشید من سوالی داشتم من مصاحبه استخدامی دارم تو این هفته میخواستم ببینم از من چه سوالهایی پرسیده میشه در زمینه nocو من چی بخونم در این 3 زمینه هم از من دعوت به کار شده سپاسگذار میشم اگر پاسخ بدید
    کارشناس NOC/Dedicated
    کارشناس NOC/Core Network
    کارشناس مانیتورینگ NOC

Super Moderator Mozhgan.Gholami آواتار ها
    در مورد سوالتون سوالتون چیزی نیست که من یا دوستان بتونیم راهنمایی کنیم بگیم فلان جور سوال میدن این بسنتگی داره به سلیقه و سواد مصاحبه کننده و هم چین هر جایی که رزومه فرستادین اونجا قید میشه مهارت هایی که لازمه چی هستن مثلا مسلط به ccnp و... شما باید دوره های مربوطه رو مسلط باشین و یا اگه سوابقی گفته شده باشه اون شرایط اش رو داشته باشین .برای راهنمایی در مورد مصاحبه هم می تونین مقاله اقای نصیری در بخش مرجع دانلود اموزش های نشر دانش رو بخونین
    موفق باشین
    برای دسترسی به بخش اشتراک باید یک روز از ثبت نام تان سپری شده باشد و یک پست مفید اعم از آموزش مطالب مرتبط با شبکه ، لینک دانلود نرم افزار و فایل های شبکه داشته باشید تا دسترسی تان به بخش مربوطه باز شود.در صورتی که دستوری تان مشکل داشت به ادمین انجمن جناب سیروس اطلاع دهید .
    پروفایل آقای سیروس :
    [Only registered and activated users can see links. ]

3. The Following 2 Users Say Thank You to Mozhgan.Gholami For This Useful Post:

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mozhgan.Gholami نمایش پست ها
    در مورد سوالتون سوالتون چیزی نیست که من یا دوستان بتونیم راهنمایی کنیم بگیم فلان جور سوال میدن این بسنتگی داره به سلیقه و سواد مصاحبه کننده و هم چین هر جایی که رزومه فرستادین اونجا قید میشه مهارت هایی که لازمه چی هستن مثلا مسلط به ccnp و... شما باید دوره های مربوطه رو مسلط باشین و یا اگه سوابقی گفته شده باشه اون شرایط اش رو داشته باشین .برای راهنمایی در مورد مصاحبه هم می تونین مقاله اقای نصیری در بخش مرجع دانلود اموزش های نشر دانش رو بخونین
    موفق باشین
    سپاسگذارم خانوم غلامی ولی اصلا به من چیزی نگفتن من رزومه دادم بعد یه مصاحبه تلفنی و درباره فشار کار وتحمل اون و سیستم های مانیتورینگ پرسیدن حالا برای مصاحبه حضوری بازم چیزی نگفتن

Super Moderator Mozhgan.Gholami آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط abtinparsa نمایش پست ها
    سپاسگذارم خانوم غلامی ولی اصلا به من چیزی نگفتن من رزومه دادم بعد یه مصاحبه تلفنی و درباره فشار کار وتحمل اون و سیستم های مانیتورینگ پرسیدن حالا برای مصاحبه حضوری بازم چیزی نگفتن
    در رزومه خود مهارت هایی که ذکر کردین رو سوالاش رو از مقاله ی آقای نصیری مرور کنین ان شالله که موفق باشین
    برای دسترسی به بخش اشتراک باید یک روز از ثبت نام تان سپری شده باشد و یک پست مفید اعم از آموزش مطالب مرتبط با شبکه ، لینک دانلود نرم افزار و فایل های شبکه داشته باشید تا دسترسی تان به بخش مربوطه باز شود.در صورتی که دستوری تان مشکل داشت به ادمین انجمن جناب سیروس اطلاع دهید .
    پروفایل آقای سیروس :
    [Only registered and activated users can see links. ]

Special Member k.mohammadreza آواتار ها
    باسلام
    باید عرض کنم در مورد مصاحبه با خانم غلامی موافقم چون همه چیز بستگی به مصاحبه کننده دارد ولی
    1- در مورد پست کارشناس NOC/Dedicated : در زمینه hosting مطالعه کافی داشته باشید servers and services
    2- در مورد پست کارشناس NOC/Core Network : باید مدرک شبکه مرتبط داشته باشید مثل ccnp و ccie (بیشتر کارشناسان شبکه در مخابرات هستن مثل واحد دیتا یا mdf که بصورت 24*7 شبکه را پایش می کنند و کانفیگ را بروز میکنن و شبکه را توسعه میدهند یا خرابی ها را رفع میکنن)
    3- در مورد پست کارشناس مانیتورینگ NOC : سعی کنید اطلاعات کافی در زمینه نرم افزارهای مانیتورینگ معروف مثل سولار داشته باشید. بیشتر کارشناسان noc در این قسمت مشغول فعالیتند.

با آرزوی موفقیت
    هرگاه خدا بنده‏اى را خوار دارد ، او را از آموختن علم بركنار دارد

7. The Following 4 Users Say Thank You to k.mohammadreza For This Useful Post:

Junior Member
    سپاسگذارم دوستان