صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: برگزاری وبکس cisco design توسط اقای فرهادنیا جمعه 28 آذر

Super Moderator Mozhgan.Gholami آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط rasool1 نمایش پست ها
    نمیشه تا 99% میشماره و می ایسته
    شما این دو برنامه رو نصب کنید و بعدش این لینک رو باز کنید باز می کنه نیاز به مرور نداره و خودش باز می کنه
    برای دسترسی به بخش اشتراک باید یک روز از ثبت نام تان سپری شده باشد و یک پست مفید اعم از آموزش مطالب مرتبط با شبکه ، لینک دانلود نرم افزار و فایل های شبکه داشته باشید تا دسترسی تان به بخش مربوطه باز شود.در صورتی که دستوری تان مشکل داشت به ادمین انجمن جناب سیروس اطلاع دهید .
    پروفایل آقای سیروس :
    [Only registered and activated users can see links. ]

2. The Following User Says Thank You to Mozhgan.Gholami For This Useful Post:

Moderator Hesam Ghaffari آواتار ها
    با تشکر از همه دوستانی که به وبکس جناب فرهادنیا تشریف اورده بودن . لینکی که ایشون برای مطالعه بیشتر منابع و سلوشن high availability WAN معرفی کرده بودن رو اینجا میزارم :

کد PHP:
    http://www.cisco.com/web/about/ciscoitatwork/network_systems/high_availability_wan.html 

4. The Following 3 Users Say Thank You to Hesam Ghaffari For This Useful Post:

Junior Member
    خیلی سعی کردم اما نشد انشاا.. بعدی
    بازم تشکر

Senior Member Morteza Abbaspour آواتار ها
    مگه ساعت 10 شب نبود !!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza Abbaspour نمایش پست ها
    مگه ساعت 10 شب نبود !!!!!!
    جناب عباس پور تاپیک اطلاع رسانی شده بود و هم در دعوتنامه هم زمان وبکس مشخص بود
    برای دسترسی به بخش اشتراک باید یک روز از ثبت نام تان سپری شده باشد و یک پست مفید اعم از آموزش مطالب مرتبط با شبکه ، لینک دانلود نرم افزار و فایل های شبکه داشته باشید تا دسترسی تان به بخش مربوطه باز شود.در صورتی که دستوری تان مشکل داشت به ادمین انجمن جناب سیروس اطلاع دهید .
    پروفایل آقای سیروس :

8. The Following 2 Users Say Thank You to Mozhgan.Gholami For This Useful Post:

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgan.gholami نمایش پست ها
    جناب عباس پور تاپیک اطلاع رسانی شده بود و هم در دعوتنامه هم زمان وبکس مشخص بود
    دیگه من سرم شلوغ بود ، به تاپیک نتونستم سر بزنم که شما دیروز ظهر اعلام کردین خانوم مهندس :d

من طبق اطلاع رسانی اول شما که گفته بودین ساعت 10، برای امشب ساعت 10 برنامه ریزی کرده بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza Abbaspour نمایش پست ها
    دیگه من سرم شلوغ بود ، به تاپیک نتونستم سر بزنم که شما دیروز ظهر اعلام کردین خانوم مهندس :d

من طبق اطلاع رسانی اول شما که گفته بودین ساعت 10، برای امشب ساعت 10 برنامه ریزی کرده بودم
    پس من عذر می خوام دیر اطلاع رسانی کردم ولی از آنجا که هم تاپیک نوشته بودم و هم در لینک دعوتنامه نوشته شده بود فکر کردم حتما متوجه شدین . فیلم وبکس رو تماشا کنین فکرکنم تمام سوال های ممکن رو دوستان و من از جناب فرهادنیا پرسیدیم ایشون لطف کردند راهنمایی کردند ان شالله که براتون مفید باشه
    پروفایل آقای سیروس :

11. The Following 3 Users Say Thank You to Mozhgan.Gholami For This Useful Post:

نقل قول نوشته اصلی توسط Mozhgan.Gholami نمایش پست ها
    پس من عذر می خوام دیر اطلاع رسانی کردم ولی از آنجا که هم تاپیک نوشته بودم و هم در لینک دعوتنامه نوشته شده بود فکر کردم حتما متوجه شدین . فیلم وبکس رو تماشا کنین فکرکنم تمام سوال های ممکن رو دوستان و من از جناب فرهادنیا پرسیدیم ایشون لطف کردند راهنمایی کردند ان شالله که براتون مفید باشه
    نه خوب شما چیکار کنید ، بلاخره قسمت نبوده و من هم نتونستم سر بزنم به تاپیک - ممنون و سپاسگذارم ازتون خانم مهندس بابت تمامی زحماتی که برای انجمن و بچه ها میکشید

از جناب فرهادنیا هم سپاسگذارم به خاطر این وبکس

13. The Following 4 Users Say Thank You to Morteza Abbaspour For This Useful Post:

Junior Member
    ببخشید این لینک دانلود رو میشه بزارین؟
    من نتونستم اون موقع شرکت کنم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12