نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نطرتون در مورد این cv

Junior Member

نطرتون در مورد این cv

سلام دوستان

من یه چند روزه اومدم دبی دارم دنبال کار شبکه می گردم.
    متاسفانه تو نوشتن cv یه کم مشکل داشتم.
    یک cv نوشتم ولی به نظر خودم خوب نیست دنبال یه آدم حرفه ای بودم نشونش بدم که به ذهنم رسید بذارمش اینجا دوستان نظر بدن بهم کمک کنن بتونم یه cv خوب بنویسم.
    در ضمن من سابقه کار با بیمه تو ایران نداشتم و تقریبا نداشتم و سابقه کاریم رو همینجوری نوشتم.
    ممنون می شم اگر نظر و پیشنهادتون رو بگید.
    ممنون از همگی
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg CV2.jpg‏ (155.2 کیلو بایت, 203 نمایش)

Super Moderator Mozhgan.Gholami آواتار ها
    سلام 3 مورد در رزومه تون فکر کنم اصلاح کنین بهتره باز اگه اشتباه میگم دوستان لطفا بگن
    1.شما این رزومه رو واسه کاریابی در زمینه شبکه می خواین پس نوشتن مهارت های فتوشاپ و php لازم نیست و بهتره مهارت های درزمینه شبکه رو ذکر کنید
    2.mcitp و ccna به نظرم درست نیست در education بنویسین چون education فکر کنم مرتبط با تحصیلات آکادمیک هست و اگر هم مدراک بین المللی این دوره هار و دارین بهتره در certification ذکر کنید .
    3.اخری هم در مهارت ها نوشتیم سوییچ و روتر سیسکو این به نظرم درست نیست بهتره مبحث رو بنویسید مثلا stp , eigrp,bgp و .. ( چون سوییچ و روتر سیکسو خیلی کلیه می تونه مباحث امنیتیش باشه مثل asa می تونه مباحث روتینک باشه و .. )
    برای دسترسی به بخش اشتراک باید یک روز از ثبت نام تان سپری شده باشد و یک پست مفید اعم از آموزش مطالب مرتبط با شبکه ، لینک دانلود نرم افزار و فایل های شبکه داشته باشید تا دسترسی تان به بخش مربوطه باز شود.در صورتی که دستوری تان مشکل داشت به ادمین انجمن جناب سیروس اطلاع دهید .
    پروفایل آقای سیروس :
    [Only registered and activated users can see links. ]

3. The Following 7 Users Say Thank You to Mozhgan.Gholami For This Useful Post:

Junior Member
    ممنون از وقتی که گذاشتین و مواردی که دکر کردین
    در مورد شماره 1:من اون ها رو به عنوان موارد متفرقه نوشتم چون تو چند مورد دیدم نوشته بودن پس باید این رو چک کنم
    شماره 2:ممنون تذکر خوبی بود پس این رو تغییر می دم
    شماره 3:این رو چون نمی دونستم دقیقا چی بگم نوشتم،خودم هم شک داشتم.

بقیه دوستان پیشنهادی ندارن

Super Moderator Mozhgan.Gholami آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط salman.ba نمایش پست ها
    ممنون از وقتی که گذاشتین و مواردی که دکر کردین
    در مورد شماره 1:من اون ها رو به عنوان موارد متفرقه نوشتم چون تو چند مورد دیدم نوشته بودن پس باید این رو چک کنم
    شماره 2:ممنون تذکر خوبی بود پس این رو تغییر می دم
    شماره 3:این رو چون نمی دونستم دقیقا چی بگم نوشتم،خودم هم شک داشتم.

بقیه دوستان پیشنهادی ندارن
    در مورد مورد اول اگه داخل ايران بود بله مي نويسن هر چه بيشتر بهتر و مزيت هم حساب ميشه چون در ايران اكثرا يك نفر استخدام مي كنن واسه چند تا تخصص ولي تا اونجا كه شنيدم در خارج تخصص خاص مدتطر دارن و يك تخصص كامل با جزييات نه اينكه از هر زمينه ا ي يك كمي واسه همين رزومه اي كه داخل ايران مي نويسين با خارج فرق داره
    برای دسترسی به بخش اشتراک باید یک روز از ثبت نام تان سپری شده باشد و یک پست مفید اعم از آموزش مطالب مرتبط با شبکه ، لینک دانلود نرم افزار و فایل های شبکه داشته باشید تا دسترسی تان به بخش مربوطه باز شود.در صورتی که دستوری تان مشکل داشت به ادمین انجمن جناب سیروس اطلاع دهید .
    پروفایل آقای سیروس :
    [Only registered and activated users can see links. ]

6. The Following 6 Users Say Thank You to Mozhgan.Gholami For This Useful Post: