نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: درخواست راهنمایی درمورد گذرندان دوره سیسکو

Junior Member

درخواست راهنمایی درمورد گذرندان دوره سیسکو

سلام دوستان
    من چند وقتی هست دنبال اموزشگاه برای یادگیری دوره های سیسکو هستم
    از چندآموزشگاه مختلف شرایطشون رو سوال کردم و اخیرا به یکی از آموزشگاه هایی که زیر نظر فنی حرفه ای هستن مراجعه کردم که گفتن دوره های ccna , ccnp رو تدریس میکنن به همراه پروژه های عملی
    برای دوره ccna r&s سه جلسه در هفته هرجلسه 3ساعت که طول دوره ش هم سه ماهه هست با هزینه 680 هزار تومان و دوره ccnp هم تقریبا همین زمان 1میلیون و 200 هزار تومان اگر اشتباه نکنم
    ولی موسسات دیگه که سوال کردم زمان دوره شون خیلی کمتر از اینجا بوده
    میخواستم از شما دوستان راهنمایی بگیرم که با این شرایط نظرتون چی هست؟ به نظرتون همچین دوره ای مناسب هست برای ثبت نام؟
    خیلی ممنون میشم اگر تجریباتتون رو در اختیارم قرار بدین

2. The Following User Says Thank You to Mrs.World.Wide For This Useful Post:

Super Moderator Mozhgan.Gholami آواتار ها
    سلام نظر شخصی من اینه کلاس هر چه قدر هم خوب باشه نمی تونه تمام مطالب رو پوشش بده و هم کلاس هم برین اگه بخواین واقعا یاد بگیرین و مسلط بشین باید بشینید خودتون درست حسابی کتاب رو مطالعه کنید و سناریو کار کنین پس به جای این همه هزینه ازاول خودتون بشینین بخونین کتاب های زبان اصلی رو و در کنار اون سناریو کار کنید یعنی در نرم افزار پکت تریسر و ... و هر جا اشکال داشتین فروم بپرسین من و دوستان کمک کنیم .اگه زبانتون قوی نیست نگران نباشین کتاب های سیسکو زبانشون در حد متوسط هستن که کلا چند تا اصلاحه اونا رو یاد بگیرین تا اخر راحت می تونید بخونید اون جوری نیست که نیاز به سطح زبان در حد پیشرفته داشته باشه و به جای اون هزینه پولتون رو جمع کنید بعد مطالعه برین امتحان های زبان اصلی رو بدین و یا در سطوح بالاتر دیوایس اجاره کنین یا بخرین .هم چنین در فروم هم واسه ccnp ,ccna من و دوستان فصل هایی رو ترجمه کردیم می تونید اول اونا رو بخونید مطالب رو تا حدودی بفهمید بعدش خودتون کتاب زبان اصلی رو با دقت بخونید و سعی کنید خودتون درک کنید جملاتش رو و واسه خودتون خلاصه نویسی کنید این جوری بهتر یاد می گیرید تا اینکه برین کلاس ثبت نام کنید و محدود به سرعت روند کلاس باشید و هم بالاخره در هر صورت باید خودتون تلاش کنید پس همین بهتر که از امروز خودتون نلاش کنید به خودتون متکی باشین تا چشم انتظار استاد باشین ببینین چی می خواد بگه البته منکر این نیستم که کلاس مزیت هایی هم داره مثلا شما یک مطلبی رو ممکنه استاد بگه ده دقیقه ای بدونین چیه ولی وقتی خودتون می خونید یک ساعت طول بکشه بعد بفهمین قضیه چی بوده ولی مطمئن باشین اینی که یک ساعت وقت گذاتین یاد گرفتین به این زودی ها فراموش نمی کنین و هم چین به حد کافی منبع آموزشی اینترنت هست شما می تونید ویدیوهای دوره های اموزشی رو دانلود کنید از اونا هم استفاده کنید حتی برای کار عملی که می فرمایین سناریوهای اموزشی gns3 هم یک دوره امزوشی کامل اینترنت هست که برای یادگیری سناریو می تونید اینا رو تماشا کنید مطمئن باشید هیچ کس نمیاد پروؤه عملی شما رو ببره نشون بده یا بده کار کنین چون نمی خوان و یا نمی تونن ریسک کنن و کار رو به یک تازه کار بدن واسه همین واسه این پروژه عملی دلخوش نشین فوقش اخرش یک کاغذ میدن میگن این پروژه است رو شبیه ساز تمرین کنین
    این نظر شخصی منه باز تصمیم با خودتونه
    موفق باشید
    ویرایش توسط Mozhgan.Gholami : 12-29-2014 در ساعت 12:32 PM
    برای دسترسی به بخش اشتراک باید یک روز از ثبت نام تان سپری شده باشد و یک پست مفید اعم از آموزش مطالب مرتبط با شبکه ، لینک دانلود نرم افزار و فایل های شبکه داشته باشید تا دسترسی تان به بخش مربوطه باز شود.در صورتی که دستوری تان مشکل داشت به ادمین انجمن جناب سیروس اطلاع دهید .
    پروفایل آقای سیروس :
    [Only registered and activated users can see links. ]

4. The Following 5 Users Say Thank You to Mozhgan.Gholami For This Useful Post:

Member
    دوست عزیز بنده با صحبت Mozhgan.Gholami کاملا موافقم همه نکات رو گفتند فقط به یه نکته اشاره کنم. دوره ccna در cisco network academy حدود 320 ساعت دوره آموزشی مفید هست ولی در ایران متاسفانه 50-70 ساعت!!
    حالا خودتون تصمیم بگیرید که باید این هزینه رو بکنید یا نه در ضمن بنده خودم در یکی ازآموزشگاه های معتبر تهران این دوره رو گذروندم(پشیمون هم هستم) یک دهم مطالب رو هم پوشش ندادند و وقتی کتابهای ciscopress رو مطالعه کردم تازه فهمیدم دنیای سیسکو چیه!مطمئنا اول کار کمی سخت هست که با دقت و مطالعه تسلط پیدا میکنید.
    امیدوارم با تجربیات خودم کمکی کرده باشم
    ویرایش توسط IMAN4K : 12-29-2014 در ساعت 01:37 PM

6. The Following 3 Users Say Thank You to IMAN4K For This Useful Post:

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman4k نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده با صحبت mozhgan.gholami کاملا موافقم همه نکات رو گفتند فقط به یه نکته اشاره کنم. دوره ccna در cisco network academy حدود 320 ساعت دوره آموزشی مفید هست ولی در ایران متاسفانه 50-70 ساعت!!
    حالا خودتون تصمیم بگیرید که باید این هزینه رو بکنید یا نه در ضمن بنده خودم در یکی ازآموزشگاه های معتبر تهران این دوره رو گذروندم(پشیمون هم هستم) یک دهم مطالب رو هم پوشش ندادند و وقتی کتابهای ciscopress رو مطالعه کردم تازه فهمیدم دنیای سیسکو چیه!مطمئنا اول کار کمی سخت هست که با دقت و مطالعه تسلط پیدا میکنید.
    امیدوارم با تجربیات خودم کمکی کرده باشم
    سلام از کتاب های جدید سیکو به زبان اصلی چی رو باید بخونیم؟؟؟

ccna icnd1 640-822
    ccna icnd2 640-816

کتاب های اصلی اینها هستند؟؟
    یا اینکه کتاب جدیدی هست؟؟

8. The Following User Says Thank You to Mr.World.Wide For This Useful Post:

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.World.Wide نمایش پست ها
    سلام از کتاب های جدید سیکو به زبان اصلی چی رو باید بخونیم؟؟؟

ccna icnd1 640-822
    ccna icnd2 640-816

کتاب های اصلی اینها هستند؟؟
    یا اینکه کتاب جدیدی هست؟؟

10. The Following 2 Users Say Thank You to IMAN4K For This Useful Post: