صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: CCIE Lab residence restrictions

Member a.abbaszadeh آواتار ها
    سلام

دوستان باخبر شدم یک سنتر تازه در افغانستان راه اندازی شده . و میشه ایرانی ها ازمون بدن.

میخواستم بدونم این حرف حقیقت داره یا نه؟
    ویرایش توسط a.abbaszadeh : 04-04-2015 در ساعت 07:48 PM
    خداوندا از بچگی به من آموختند همه را دوست بدار حال که بزرگ شده ام و کسی را دوست می دارم می گویند:
    فراموشش کن

Doctor Ali Shariati

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط noir نمایش پست ها
    سلام
    من تمامی detailمربوطه رو گذاشتم ولی فکر کنم admin پست منو delete کرد بخاطر اینکه با قوانین compliant نبودم.
    من از طریق یک اموزشکده رفتم.
    در مورد study material استفاده شده همنمون cisco recommended ebook reading list رو تمام شو خوندم. INE videos for v4.0 && v5.,0 رو هم نگاه کردم.
    بعد exam dump ها رو هم زدم بیشتر شون در امتحان اومنده بودند.
    بعد پشت سر هم نگید که ما ایرانی ها فلانیم. من تمام nitty gritty detail رو گذاشتم ولی admin پست منو delete کردش.
    اقای نوری adminمجبوره بعضی از پست های تبلیغاتی را حذف کند.(نمیدانم چرا؟؟)
    اقای نوری میشه یک ایمیل بدهید چن سوالی از شما دارم را بپرسم چون اگراینجا بپرسم ADMINممکنه حذف کنه چون سوالاتd تبلیغاتی هستند.
    ممنون

Super Moderator Saeed Alkhamis آواتار ها
    سلام دوست عزیز
    دوست ما CCIE V5 رو پاس کردند
    در مورد منابع ایشون از Workbook های INE و Narbik استفاده کردند.
    در مورد Diag هم من تو یک WebEx CCIE V5 دیدم برای شما تیکت باز میشه که برای مثال شخصی به شما اعلام مشکل میکنه و در اون تیکت توپولوژی و کانفیگ هست ولی دسترسی به هیچی نیست شما باید از توی کانفیگ فرستاده شده و توپولوژی حدس بزنید مشکل کجاست و برای جواب چند تا گزینه می دهند یکی را انتخاب می کنید مثلا تو جواب میگه Port Fa 2/0 با ید ترانک بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط b.jafari نمایش پست ها
    مرسی سعید جان

سعید جان دوست شما CCIE V5 رو امتحان داده !؟ می تونید ازشون خواهش کنید که که بریف کلی از چگونگی امتحان و منابعشون بگن ؟! و از همه مهتر تر بخش Diag رو چگونه پاس کردند و کلا این بخش تو امتحان چگونه هست ؟

Special Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid نمایش پست ها
    سلام جناب جعفری

من نمیدونم دقیقا چه سالی با ایشون در این مورد صحبت کردید ولی من در مورد وضعیت همین ماه های اخیر دارم صحبت میکنم
    مشکلی در مورد جعلی بودن ادرس نیست، مشکل در مورد احراز هویت در زمان امتحان هست و ملیت ایران
    در مورد اقای ناربیک من نظری ندارم، شاید ایشون راه حل اختصاصی در این مورد دارند
    مرسی وحید جان . این موضوع که من گفتم اقای شفق فرمودند مربوط بوده اوایل تایسس سایت و یادم میاد تو کامنت های یکی از پست های بلاگ در جواب یکی از دوستانی که سوال پرسیده بودند جواب دادند . در مورد اقای ناربیک هم همینطور برای خیلی قدیم هست . به همین خاطر من از شما پرسیدم و مزاحم شما شدم . ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed Alkhamis نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    دوست ما CCIE V5 رو پاس کردند
    در مورد منابع ایشون از Workbook های INE و Narbik استفاده کردند.
    در مورد Diag هم من تو یک WebEx CCIE V5 دیدم برای شما تیکت باز میشه که برای مثال شخصی به شما اعلام مشکل میکنه و در اون تیکت توپولوژی و کانفیگ هست ولی دسترسی به هیچی نیست شما باید از توی کانفیگ فرستاده شده و توپولوژی حدس بزنید مشکل کجاست و برای جواب چند تا گزینه می دهند یکی را انتخاب می کنید مثلا تو جواب میگه Port Fa 2/0 با ید ترانک بشه
    مرسی سعید جان.

ببخشید من زیاد مزاحم میشم . شما خودتون fail شدین ؟ میتونید از تجربیاتتون بگین که مهمترین دلیلش چی بود و کلا فکر میکنید رو چه موضوعی کار نکردید که باعث fail شدنتون شد ؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123