نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: کارآموزی در مخابرات

Junior Member

Question کارآموزی در مخابرات

سلام دوستان
    ینده دانشجویی سال اخر رشته نرم افزار هستم و تایستون قراره برم کارآموزیمو در اداره مخابرات بگذرونم قبلا در زمینه CCNA , MCITP و میکروتیک مطالعه داشتم
    به نظر شما چه چیزهایی باید بلد باشم تا پس از کارآموزی,استخدام اداره مخابرات {یا دیگر ادارات در زمینه شبکه} بشم؟

Member linuxesabz آواتار ها
    مخابرات رو که کلا بیخیال شو
    کاری که باید بلد باشی و نیستی سرچ کردنه

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط linuxesabz نمایش پست ها
    مخابرات رو که کلا بیخیال شو
    کاری که باید بلد باشی و نیستی سرچ کردنه
    اقای محترم ممنون میشم طرز برخورد متاسفانه ای داشته باشید وگرنه پاسخ ندین ممنون میشم. یعنی چی مخابرات رو بیخیال شو؟؟ لطفا درست صحبت کنید

Member
    جسارتا حرف بدی نزدن که شما به دل گرفتید ، نظرشون رو گفتن .

Member linuxesabz آواتار ها
    مخابرات استخدامیش از طریق آزمون
    و کلا هم تعداد افرادی که بدون بند پ میتونن توش استخدام بشن کمه و باید هم کاربلد بود(بماند که اصلا چیزی به سواد آدم اضافه نمیکنه) من خودم یک سال همراه اول کار کردم افراد خیلی کمین که این کاره باشن و دلشون هم برا کار بسوزه
    سرچ کردن لزوم کاره و اگر بلد بودن نیازی به طرح سوال نداشتن و اینو هم من برادرانه گفتم فکر نکنم از دستم ناراحت شده باشن ولی شما چرا به گوشه غباتون برخورده نمیدونم
    متخصص و مدرس لینوکس

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط linuxesabz نمایش پست ها
    مخابرات استخدامیش از طریق آزمون
    و کلا هم تعداد افرادی که بدون بند پ میتونن توش استخدام بشن کمه و باید هم کاربلد بود(بماند که اصلا چیزی به سواد آدم اضافه نمیکنه) من خودم یک سال همراه اول کار کردم افراد خیلی کمین که این کاره باشن و دلشون هم برا کار بسوزه
    سرچ کردن لزوم کاره و اگر بلد بودن نیازی به طرح سوال نداشتن و اینو هم من برادرانه گفتم فکر نکنم از دستم ناراحت شده باشن ولی شما چرا به گوشه غباتون برخورده نمیدونم
    به من بر نخورده . معذرت این مطلب را بیان کردم
    ویرایش توسط Yousef Naimi : 06-28-2015 در ساعت 09:00 PM

Junior Member
    در مورد سوالتون عرض کنم که از کارآموزی در مخابرات چیزی دستگیرتان نخواهد شد چون جاهایی که می توانید چیزی یاد بگیرید اجازه ورود نخواهید داشت (بسیاری از دوستان من کاراموزی را در مخابرات گذرانده اند) پس به هیچ وجه توصیه نمی کنم چنین جاهایی کاراموزی بگیرید. حتما به دنبال یک شرکت خصوصی باشید. در ضمن فکر نکنید که برای وارد شدن به مخابرات کاراموزی در ان اولین پله است به هیچ وجه اینطور نیست حتی نیاز به مقدمات شبکه هم ندارید چون تنها ملاک ازمون کتبی است و بعد از ان هم مصاحبه ها حول و حوش مسایل روانشناسی می گذرد.موفق باشید
    ویرایش توسط Yousef Naimi : 06-28-2015 در ساعت 09:01 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ..::Majid::.. نمایش پست ها
    در مورد سوالتون عرض کنم که از کارآموزی در مخابرات چیزی دستگیرتان نخواهد شد چون جاهایی که می توانید چیزی یاد بگیرید اجازه ورود نخواهید داشت (بسیاری از دوستان من کاراموزی را در مخابرات گذرانده اند) پس به هیچ وجه توصیه نمی کنم چنین جاهایی کاراموزی بگیرید. حتما به دنبال یک شرکت خصوصی باشید. در ضمن فکر نکنید که برای وارد شدن به مخابرات کاراموزی در ان اولین پله است به هیچ وجه اینطور نیست حتی نیاز به مقدمات شبکه هم ندارید چون تنها ملاک ازمون کتبی است و بعد از ان هم مصاحبه ها حول و حوش مسایل روانشناسی می گذرد.موفق باشید
    دقیقا با دو موضوعی که گفتید موافقم.....
    ویرایش توسط Yousef Naimi : 06-28-2015 در ساعت 09:02 PM

Member
    بستگی داره کجای مخابرات کارآموزی تو بگذرونی
    برای رشته نرم افزار اگه شانس داشته باشی و واحد فناوری اطلاعات یا قسمت دیتا باشی شاید یه سری کارهای عمومی رو یاد بگیری
    کلا به قول دوستمون linuxesabz چندان به یادگیری در دوران کارآموزی امیدوار نباش
    برای استخدام هم یا باید پارتی داشته باشی که در اینصورت احتیاج به یادگیری نداری! یا باید آزمون شرکت کنی که اون هم ربطی به
    یادگرفتن سیسکو و ... نداره