نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: جویای کار شبکه

Junior Member

جویای کار شبکه

سلام دوستان من حدود سه سال هست که وارد حیطه شبکه شدم و دوره های مختلفی (عمدتا سیسکو) رو گذروندم اما خب چون خدمت نرفتم نتونستم کاری پیدا کنم. چند جا هم برای مصاحبه رفتم اما با اینکه مصاحبه خیلی خوبی داشتم وقتی درباره خدمت پرسیدند متاسفانه منتفی شد.میخواستم بدونم چه کارهایی رو می تونم انجام بدم تا بتونم کسب درآمد کنم ؟

Super Moderator Mozhgan.Gholami آواتار ها
    سلام اگه می خواین جایی استخدام بشین یک شرکت دولتی اول و اخرش باید مسئله سربازی تون رو حل کنید که اگه حتی جایی هم قبول کنه بعد شروع کار نمی تونید که مرخصی بگیرید دو سال برید سربازی برای همین در هر شرایطی باید اول مسئله سربازی تون رو حل کنید حالا یا با معافیت و یا گذراندن دوره سربازی .چیزی نیست که دوستان بتونن راهنمایی کنند .مکشلی که هست را اول حل کنید روی مسئله رو پاک نکنید و اینکه اینو به بعد موکول کردن تنها مشکل تون رو حل نمی کنه بلکه ممکنه به مشکل بزرگتری تبدیل بشه .برای همین پیشنهادم اینه اونو اول حل کنید تا یکبار خیالتون راحت بشه چون شبکه در حال پیشرفته و ماها در طول عمروتون در حال یادگیری هستیم شما پس فردا بخواین امتحان هم بدی باز این مسئله هست یا ازدواج و .. هرجایی این هست پس مهم فعلا حل این هست به نظر من
    موفق باشید
    برای دسترسی به بخش اشتراک باید یک روز از ثبت نام تان سپری شده باشد و یک پست مفید اعم از آموزش مطالب مرتبط با شبکه ، لینک دانلود نرم افزار و فایل های شبکه داشته باشید تا دسترسی تان به بخش مربوطه باز شود.در صورتی که دستوری تان مشکل داشت به ادمین انجمن جناب سیروس اطلاع دهید .
    پروفایل آقای سیروس :
    [Only registered and activated users can see links. ]

Member linuxesabz آواتار ها
    میتونی بری خدمتت رو بخری
    میتونی بدون اینکه خدمت بری توی شرکت های خصوصی کار کنی بهشون بگو در حال خریدن خدمتم هستم و زمانی که باز بشه میخرم
    متخصص و مدرس لینوکس

Junior Member
    با سلام و خسته نباشید
    جویای کار شبکه هستم هم داخل کشور و هم خارج از کشور حتی عراق شخصا دوست دارم برم کشورهای ناحیه خلیج فارس .

یرای فرستادن رزومه کاری این ایمیل منه [Only registered and activated users can see links. ] ایمیل بدین رزومه براتون بفرستم.

با تشکر
    زندگی را طی کن و آنگاه که بر بلندترین قله های زندگی ایستادی لبخند خود را نثار تمام سنگ ریزه هایی کن که پایت را خراشیدند . MGH