نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: کاراموزی یا رفتن به دوره های آموزشی؟

Junior Member

Exclamation کاراموزی یا رفتن به دوره های آموزشی؟

سلام خدمت دوستان واساتید محترم

من کاردانی نرم افزار دارم و 25سالمه.علاقه ی زیادی به شبکه دارم و اینکه میخام شغل آیندم باشه.چند وقتیه که دنبال یه اموزشگاه خوب تو تهرانم + یه جایی برای کاراموزی که هم عملی کار کنم هم توی آموزشگاه علمیشو یاد بگیرم.یکی از دوستام میگه یه جایی هستش که تو کار شبکه هست (نرم افزاری) و پشتیبانی سرور که آموزش میده توی سه سطح البته رایگان نیست.
    3= کارآموزی سطح 3: کارشناس شبکه
    2= کارآموزی سطح 2 : Server Administrator
    1= کار آموزی سطح 1: Enterprise

میخام دوستان راهنمایی م کنن چیکار کنم؟؟

خودم سیسکو دوست دارم و فکر میکنم بازار کار خوبی باید داشته باشه.فک میکنم و اینطور که تحقیق کردم سایبرتک یا همون کندو که الان شده اموزشگاه خوبیه...

لطفا راهنماییم کننین..ممنون

Junior Member
    سلام دوست عزیز.
    من تازه وارد این فروم شدم، اما تجربه شخصی خودم رو میگم. به نظرم قبلش ی کتاب CCNA فارسی روخوانی کن. ی سری اصطلاحات رو میشنوی، بعدش دوست داشتی برو کلاس. اما مهمتر از همه اینکه ebook های اصلی رو بخونی و تمرینهاش رو با Packet tracer و GNS3 حل کنی (شخصا اینکار ها رو کردم) بعدش که میری تو کار عملی شاید اشتباه بکنی اما چون مفاهیم رو بلدی، سریع متوجه میشی. اما میزان یادگیری در این فروم ها خیلی بالاتر و بهتر است. به شرطی که دانسته های خودتون هم به دوستان انتقال بدین (امری که شاید تو ایران خیلی باب نیست. خصوصا جاهای دولتی). من شخصا همین روش رو رفتم که خیلی وقت گیر بود اما بالطبع نتیجه خوبی داشت.

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط arminn نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    من تازه وارد این فروم شدم، اما تجربه شخصی خودم رو میگم. به نظرم قبلش ی کتاب CCNA فارسی روخوانی کن. ی سری اصطلاحات رو میشنوی، بعدش دوست داشتی برو کلاس. اما مهمتر از همه اینکه ebook های اصلی رو بخونی و تمرینهاش رو با Packet tracer و GNS3 حل کنی (شخصا اینکار ها رو کردم) بعدش که میری تو کار عملی شاید اشتباه بکنی اما چون مفاهیم رو بلدی، سریع متوجه میشی. اما میزان یادگیری در این فروم ها خیلی بالاتر و بهتر است. به شرطی که دانسته های خودتون هم به دوستان انتقال بدین (امری که شاید تو ایران خیلی باب نیست. خصوصا جاهای دولتی). من شخصا همین روش رو رفتم که خیلی وقت گیر بود اما بالطبع نتیجه خوبی داشت.

ممنون از راهنماییتون.
    ارزشش رو داره که شبکه رو دنبال کنم؟؟ میتونیم روی درامدش حساب کنم؟

Member naserzahedi آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam666666 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    ارزشش رو داره که شبکه رو دنبال کنم؟؟ میتونیم روی درامدش حساب کنم؟
    ببینید دوست عزیز ، این بسته به تلاش و ابتکار عمل ، دانش و هوش خودتون داره ، به هر حرفه ای که نگاه کنید بعضی ها خیلی توش موفق هستن و درآمد خوبی کسب میکنند ولی خیلی ها هم ناموفق هستن و در نهایت از اون کار میان بیرون ، همه چیز بستگی به خودتون داره ، نگاه تون به بازار هم باشه
    موفق باشید
    ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.

5. The Following 2 Users Say Thank You to naserzahedi For This Useful Post:

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط naserzahedi نمایش پست ها
    ببینید دوست عزیز ، این بسته به تلاش و ابتکار عمل ، دانش و هوش خودتون داره ، به هر حرفه ای که نگاه کنید بعضی ها خیلی توش موفق هستن و درآمد خوبی کسب میکنند ولی خیلی ها هم ناموفق هستن و در نهایت از اون کار میان بیرون ، همه چیز بستگی به خودتون داره ، نگاه تون به بازار هم باشه
    موفق باشید

سلام. دقیقا درست فرمودن. فقط به عنوان نمونه شبکه های موبایل نسل جدید، ارتقاء تجهیزات شبکه های زیرساخت و .... همه به سمت IP network در حال حرکت هستن. این هم بگم که این زمینه واقعا تلاش و وقت میخواد. البته شبیه سازهای موجود (PT و GNS3)واقعا عالی هستن برای شروع و نیازی به سخت افزار ندارین. البته به شرط مطالعه درست.

7. The Following 2 Users Say Thank You to arminn For This Useful Post: