نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: انتقاد و پیشنهادت در مورد انجمن

Junior Member

Cool انتقاد و پیشنهادت در مورد انجمن

سلام و عرض ادب حدمت اساتید گرامی

یکسری انتقادات و پیشنهادات دارم که اینجا مطرح میکنم در مورد انجمن

انتقادات:

1-انجمن فاقد آپلود سنتر است

2- آموزش ویدیویی فارسی و دسته بندی شده در آن مشاهده نکردم!

3-ظاهر انجمن قدیمی و ساده است.

4-آموزش های pdf دسته بندی شده فارسی در آن مشاهده نکردم!

5-کیفیت پایین صوت در webex

6-فقدان رنگ بندی مجزا جهت تقسیم بندی ممبر ها - ادمین ها- سوپر مدیرها و...

پشنهادات:

1--تاسیس آپلود سنتر مجزا و قدرتمند برای انجمن

2-تشکیل بخش مجزا برای آموزش های ویدیویی فارسی که توسط کاربران و ادمین ها ساخته میشود

3-آپدیت و تغییر cms انجمن به cms های جدید تر و تغییر در پوسته و قالب انجمن

4-تشکیل بخش حمایت مالی و تشکیل بخش فروشگاه برای به فروش رساندن محصولات صوتی و تصویری انجمن

5-به جای استفاده از webex و سیمینار راه دور یک آموزش رکورد شده و سپس ارسال شود و در مورد آن بحث شود-

زیرا کیفیت صوت در webex پایین میباشد و اینکه در آموزش ها معمولا کسی سوالی نمیپرسه پس بهتره است به جای

استفاده از آن یک آموزش رکورد شده سپس با کیفیت بالا آپلود شده و در مورد آموزش بحث و تبادل نظر صورت گیرد.

6-تاسیس بخش ترجمه و هدف گذاری برای ترجمه فایل های حیاتی و مهم در زمینه شبکه و اجزای آن

7-راه اندازی پلن های شکیل تبلیغاتی جهت تامین هزینه های انجمن و تامین قدرت مالی برای انجام پروژه های آینده

8-تأسیس بخشی جهت معرفی و تشویق اعضای برتر و قدردانی از اساتید جهت بالابردن انگیزه در اعضا که میتواند شامل : تبریک روز تولد و... باشد

9-اینجاد رنگ بندی مجزا و تقسیم بندی برای تشخیص راحت تر ممبر ها - ادمین ها- سوپر مدیرها و... و یوزر فرندلی تر شدن انجمن

دوستانی که موافقند لایک کنند و کسانی که نظری مجزا دارند در ذیل پست اینجانب ذکر نمایند.

بدرود.

نکته مهم : من الان یک مطلب نوشتم و 6 بار اونو ویرایش کردم چون که هر بار مطلب جدید به ذهنم رسید،
    یک باگ در سایت هست و اون اینه که شما هر بار که ویرایش کنید در قسمت نوشته ها سمت چپ بالا میبنی که عددی به نوشته شما اضافه میشه
    در صورتی که من فقط ویرایش کردم و مطلب جدیدی ننوشتم- ادمین ها لطفا این قسمت رو هم اصلاح نمایید
    ویرایش توسط am22 : 05-29-2016 در ساعت 11:12 AM

2. The Following 3 Users Say Thank You to am22 For This Useful Post:

Super Moderator Mozhgan.Gholami آواتار ها
    سلام ضمن تشكر از بيان نظرات و پيشنهاد اون مواردي كه در زمينه من هست جواب ميدم بقيه رو انشالله بقيه دوستان نظراتشون رو بيان مي كنند.
    ١-تمامي اموزش هايي كه دوستان تهيه كردند در هاست انجمن يعني dl.ciscoinpersiamآپلود مي شود .
    ٢-آموزش هاي ويديويي فارسي در قسمت وبكس مي باشد و از تاپيك زير مي تونيد دانلود كنيد و يا مستقيما از هاست انجمن جستجو كنيد و دانلود كنيد
    http://forum.ciscoinpersian.com/showthread.php?t=1978
    ٤-اموزش هاي مكتوب فارسي در قسمت نشر دانش مي باشد و از تاپيك زير مقاله ها رو مي تونيد دانلود كنيد (البته بخش هاي انجمن غير از اينا كلي بحث علمي هم مي باشد )
    http://forum.ciscoinpersian.com/showthread.php?t=8834
    در مورد پيشنهاد حمايت مالي هم انجمن هدفش نشر دانش رايگان هست و تا كنون داوطلبانه با اين هدف به كار خود ادامه داده است
    برای دسترسی به بخش اشتراک باید یک روز از ثبت نام تان سپری شده باشد و یک پست مفید اعم از آموزش مطالب مرتبط با شبکه ، لینک دانلود نرم افزار و فایل های شبکه داشته باشید تا دسترسی تان به بخش مربوطه باز شود.در صورتی که دستوری تان مشکل داشت به ادمین انجمن جناب سیروس اطلاع دهید .
    پروفایل آقای سیروس :
    [Only registered and activated users can see links. ]

4. The Following 2 Users Say Thank You to Mozhgan.Gholami For This Useful Post:

Junior Member
    با سلام خدمت مدیران عزیز
    دوستان یه مشکلی در ایمیل فعالسازی انجمن وجود داره و اون اینه که ایمیل به پوشه اسپم فرستاده میشه. احتمالاً بخاطر نامی هستش که برای ایمیل بصورت پیش فرض استفاده میشه.
    ممنون از انجمن خوبتون