نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: بهترین مرکز برای آموزش ؟

Junior Member

Lightbulb بهترین مرکز برای آموزش ؟

با سلام به تمامی دوستان
    لطفا من را راهنمایی کنید که کدام مرکز برای آموزش دوره های cisco مناسب و کاربردی است .
    باتشکر

Super Moderator Mozhgan.Gholami آواتار ها
    سلام طبق قوانین معرفی آموزشگاه تبلیغ هست و خلاف قوانین می باشد .
    در کل بهترین روش اینه که خودخوان خودتون بخونید به حد کافی منابع فارسی و ویدیو و ابزار قوی جستجو گوگل در اختیارتون هست .
    با تشکر از همکاری شما
    برای دسترسی به بخش اشتراک باید یک روز از ثبت نام تان سپری شده باشد و یک پست مفید اعم از آموزش مطالب مرتبط با شبکه ، لینک دانلود نرم افزار و فایل های شبکه داشته باشید تا دسترسی تان به بخش مربوطه باز شود.در صورتی که دستوری تان مشکل داشت به ادمین انجمن جناب سیروس اطلاع دهید .
    پروفایل آقای سیروس :
    [Only registered and activated users can see links. ]

3. The Following User Says Thank You to Mozhgan.Gholami For This Useful Post:

Junior Member
    با سلام و تشکر از شما
    لطفا راهنمایی کنید از کجا شروع کنم ؟

Super Moderator Mozhgan.Gholami آواتار ها
    اگه انگليسي تون در حد متوسط هست (يعني متوسط و متوسط به بالا)در اين صورت از كتاب icnd1لاتين و ويديوهاي live lesson شروع كنيد وقتي اينا رو تموم كردين ويديوهاي cbtرو نگاه كنيد
    اگر هم انگليسي تون ضعيفه كتاب هاي فارسي اون رو كه انجمن من و دوستان ترجمه كرديم شروع كنيد با ويديوهاي ccnaاقاي شريعتي در كنار اون زبانتون روش كار كنيد و تقويت كنيد و كم كم منابع انگليسي رو هم كنار ان بخونيد چون مطلب رو ياد گرفتيد سعي كنيد جملات انگليسي رو متوجه بشين
    اشكال هم داشتين گوگل جستجو كنيد اگه رفع نشد انجمن بپرسين من و دوستان راهنمايي كنيم
    موفق باشيد
    برای دسترسی به بخش اشتراک باید یک روز از ثبت نام تان سپری شده باشد و یک پست مفید اعم از آموزش مطالب مرتبط با شبکه ، لینک دانلود نرم افزار و فایل های شبکه داشته باشید تا دسترسی تان به بخش مربوطه باز شود.در صورتی که دستوری تان مشکل داشت به ادمین انجمن جناب سیروس اطلاع دهید .
    پروفایل آقای سیروس :
    [Only registered and activated users can see links. ]

6. The Following User Says Thank You to Mozhgan.Gholami For This Useful Post: