نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: انتخاب مسیر شغلی

Junior Member

Lightbulb انتخاب مسیر شغلی

سلام دوستان میخواستم برای انتخاب رشته شغلی با عزیزانی که تو زمینه شبکه تجربه کافی دارن مشورت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    من خیلی علاقه مندم که به صورت پیمانکاری که مستلزم تجربه کافی داشتن هست وارد یه کاری بشم

دوتا کار هست که مد نظرم هست برای اینکه شروع کنم برای ورود به این عرصه ها :
    اولیش پیمانکاری تو زمینه ساخت و ساز ساختمان یا اجرای پروژه های لوله کشی نفت و گاز هست (حیطه عمران و تاسیسات)
    دومیش تو زمینه شبکه ( حیطه فناوری اطلاعات)

علاقه خودم بیشتر تو زمینه شبکه هست حالا میخواستم بپرسم که تو زمینه شبکه میشه بعد از کسب تجربه کافی شرکت پیمانکاری
    برای اجرا و نگهداری از شبکه های مختلف تاسیس کرد به نظر شما تو ایران چقدر جا داره و آینده ؟ وضعیت مناقصات و کار
    شرکت های شبکه چطوره ممنون میشم دوستان با تجربه که شرکت دارن راهنمایی کنن خیلی مهمه و واقعا مسیر شغلی منو تعیین
    میکنه ( 09309154408)
    با تشکر

Junior Member
    متاسفانه در ایران آینده شغلی در هیچ زمینه ای تضمین شده نیست. بنده در حیطه عمران و تاسیسات تجربه ندارم اما میدونم در حال حاظر در زمینه شبکه بازار چندان خوبی وجود نداره. اما در هر صورت این بستگی به شما داره، اگر تلاش و علاقه داشته باشید قطعا به نتیجه مطلوب هم خواهید رسید.
    [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]

کلمات کلیدی این موضوع