نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: سوال در مورد قابلیت های cme و cucm

Member

سوال در مورد قابلیت های cme و cucm

با سلام خدمت اساتید
    من واسه یه مجموعه قصد دارم روی سیسکو voip کار کنم ، این مجموعه یه callcenter پرترافیک هم هست
    در حال حاضر با استریسک کار میکنیم و به جز مشکل redundancy و stable بودن مشکلی باهاش ندارم
    برای رسیدن به پایداری بالا و redundancy میخوام روس سیسکو کار کنم . حالا سوالم اینه که آیا سیسکو واسه callcenter امکانات استریسک رو داره؟
    من یه 2811 و یه سرور واسه cucm دارم ، با اینا میتونم یه مجموعه 70 کاربره راه بندازم ؟ ( قرار تجهیزات backup هم بگیرم )
    نیازام ایناس : ivr های تو در تو ، صف های انتظار ، صندوق صوتی پر ظرفیت ، اعلام موقعیت افراد درون صف و اعلام شماره اپراتوری که قراره تماس رو پاسخ بده ، ضبط مکالمات و قراردادن آن روی ftp و سایر نیازهای عادی که مطمئنا سیسکو داره .
    البته جسارتی به سیسکو نشه ولی از این رو سوال کردم که با این تجهیزات من و بدون نیاز به lic یا device جانبی آیا سیسکو تمام این امکانات رو میده خصوصا صف و ضبط مکالمات؟
    چون یه مقداری با cme کار کردم و مشکل محدودیت تعداد داخلی رو دیدم خواستم بدونم امکاناتی که میخوام با یه روتر و یه سرور قابل پیاده سازیه یا خیر

Member
    کسی از دوستان نمیتونه راهنمایی کنه؟

Special Member vahidnet آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahram_mas نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید
    من واسه یه مجموعه قصد دارم روی سیسکو voip کار کنم ، این مجموعه یه callcenter پرترافیک هم هست
    در حال حاضر با استریسک کار میکنیم و به جز مشکل redundancy و stable بودن مشکلی باهاش ندارم
    برای رسیدن به پایداری بالا و redundancy میخوام روس سیسکو کار کنم . حالا سوالم اینه که آیا سیسکو واسه callcenter امکانات استریسک رو داره؟
    من یه 2811 و یه سرور واسه cucm دارم ، با اینا میتونم یه مجموعه 70 کاربره راه بندازم ؟ ( قرار تجهیزات backup هم بگیرم )
    نیازام ایناس : ivr های تو در تو ، صف های انتظار ، صندوق صوتی پر ظرفیت ، اعلام موقعیت افراد درون صف و اعلام شماره اپراتوری که قراره تماس رو پاسخ بده ، ضبط مکالمات و قراردادن آن روی ftp و سایر نیازهای عادی که مطمئنا سیسکو داره .
    البته جسارتی به سیسکو نشه ولی از این رو سوال کردم که با این تجهیزات من و بدون نیاز به lic یا device جانبی آیا سیسکو تمام این امکانات رو میده خصوصا صف و ضبط مکالمات؟
    چون یه مقداری با cme کار کردم و مشکل محدودیت تعداد داخلی رو دیدم خواستم بدونم امکاناتی که میخوام با یه روتر و یه سرور قابل پیاده سازیه یا خیر
    سلام دوست عزیز تمامی قابلیتهای Call Center رو میشه با سیسکو UCCX پیاده کرد دوست عزیز. شما نگفتید سرور شما چی هستش و آیا این مجازی یا Physical ولی با یه HP DL380 G5 به بالا شما به راحتی می تونید شما تمامی موارد مربوط به صندوق صوتی - صف های انتظار و... با سیسکو قابل پیاده سازی می باشد

ولی شما نیاز به LIC دارید و هزینه بر هستش موردی بوئ با من تماس بگیرید کمکتون می کنم

Member
    منظورتون از uccx چیه ؟ چیزی غیر از cucm هستش؟
    lic چطور ؟ مگه cucm واسه 150 کابر free نیست ؟
    میشه بیشتر توضیح بدید

Special Member vahidnet آواتار ها
    دوست عزیز DLU 150 هستش نه کاربر منظور از UCCX نرم افزار Cisco Contact Center Express هستش و چیزه ارزونی هم نیستش و برای رکوردینگ روی سیسکو نیاز به Cisco MCP دارین و برای Voice Mail نیاز به Unitty Connection دارید و CUCM در مود 150 DLU خیلی قایلبت هاش کار نمی کنه...
    ویرایش توسط vahidnet : 06-13-2014 در ساعت 06:10 PM

6. The Following User Says Thank You to vahidnet For This Useful Post: