صفحه 2 از 33 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 327

موضوع: استفاده از تجربیات دوستان در مورد آزمونهای سیسکو

Special Member omid.koushki آواتار ها
    Prometric به اين شكل عمل ميكنه كه بعد از قبولي تو ازمون شما فقط ميتونيد كارنامه خودتون رو از مركز تست سنترتون بگيريد
    3 روز بعد براي شما به ايميلي كه در زمان ثبت نام ارائه كرديد ايميلي ارسال خواهد شد كه حاوي يوزرنيم و پسورد جهت لاگين به پروفايل خودتون خواهد بود
    پس از دريافت و لاگين ميتونيد مدارك خودتون رو از طريق welcomekit سفارش بديد
    اين موارد در ازمونهاي MICROSOFT / CEH / COMPTIA و ازمونهايي كه پرامتريك مسئوليت برگزاري شو بعهده مي گيره هست
    براي ازمونهاي شركت VUE هم فكر ميكنم روال كار به همين شكل باشه
    کد:
    مگر نمی دانی بزرگترین دشمن آدمی فهم اوست ؟! ...... پس تا می توانی خر باش تا خوش باشی 

برای خوشبخت بودن ، به هیچ چیز نیاز نیست جز به نفهمیدن ... ؟

2. The Following 4 Users Say Thank You to omid.koushki For This Useful Post:

مدیر روابط عمومی
    با سلام
    من در امارات تحقیق کردم یه تست سنتر در شارجه هست که از ایرانی ها امتحان میگیره منتها نرخ بالایی رو میگیره.
    برای هر امتحان و پول خودشون 2300 درهم میگیره یعنی در حدود 650 تومن اینم ایمیلشه میتونید با هاش مکاتبه کنید
    [Only registered and activated users can see links. ]
    آدرسش هست :
    Sharjah:
    Sharjah, Abdul Aziz Street, next to AL Madina Supermarket, Al Nisr Al Azrak Bldg (rent a car), 2nd floor.

Telephone:+ 971 6 5599980

دوستان اگه نرخ رو پایین اوردن حتما از این فروم به دوستان دیگه هم خبر بدن

به رو زسانی شد :دوستان فعلا بیخیال این تست سنتر بشین چون زیاد پول میگیره .تست سنتر خوب در پست بعدی رو ببینید
    ویرایش توسط eb.darya : 12-06-2010 در ساعت 02:37 PM

4. The Following 6 Users Say Thank You to eb.darya For This Useful Post:

مدیر روابط عمومی
    با سلام دوباره
    یه خبر خوب برای همه شما دوستان
    من با یکی از تست سنتر ها صحبت کردم تو دبی حاضر شده از ایرانی ها امتحان بگیره اونم با فقط قیمت امتحان یعنی فقط 250 دلار
    فقط مسولشون گفت که برای ثبت نام برید داخل سایت vue از اونجا ثبت نام کنید نقدی پول نمی پذیره بعدش حتما اسم کشور رو ایران نزنید بعدش حتما ادرس پستی رو خارج از ایران بنویسید دیگه هیچ مشکلی نیست اینم آدرس این تست سنتر

Test Center: New Horizons CLC - Dubai
    Address: The Business Center Bldng, 2nd Flr, 201
    Bur Dubai, Khalid Bin Waleed S (Bank S)
    Opposite Burjuman Mall
    Dubai 37022

Telephone: [971] 4 3962222
    Directions: In the bank street(Khalid Bin Waleed Street) the first building on the right side after new train roundabout directly coming from Al-Maktoom Bridge, opposite Burjman Mall.
    The same building of Kinkos, Mashreq bank and HSBC bank
    The building Name: business center building, second floor, 201

آدرسش سر راسته به هر راننده تاکسی بدی صاف پیادت میکنه سر همین آدرس

فقط دوستان حتما قبل از ثبت نام یه تماسی بگیرند بعد ثبت نام کنند موقع تماس منشی اتوماتیک جواب میده شماره 2 برای زبان انگلیسی انتخاب کنید بعد گزینه 0 برای اپراتور بزنید . یه خانمی گوشی رو بر میداره بگید در رابطه با امتحان سیسکو سوال دارم خودش شمارو یه فرد مورد نطر وصل میکنه اونجا باهاش هماهنگ کنید بعد ثبت نام کنید

موفق باشین
    ویرایش توسط eb.darya : 11-22-2010 در ساعت 05:42 PM

6. The Following 15 Users Say Thank You to eb.darya For This Useful Post:

Special Member Mohsen.Afifpour آواتار ها
    ابی جان ممنون از بابت زحماتت
    باور کنید ابراهیم از یه سفیر برا پیدا کردن تست سنتر در امارات که زیاد پول نگیرند برا بچه های فروم بیشتر زحمت میکشه
    و گرنه خودش که برا امتحان دادن گیری نداره
    بازم ممنون
    To Achieve; a long way

8. The Following 4 Users Say Thank You to Mohsen.Afifpour For This Useful Post:

Moderator Alireza.mohammadi آواتار ها
    ابی جان خدا خیرت بده که به فکر بچه های اینجا هستی انشالله بتونیم حضورا جبران کنیم
    تا ابد آب شرمنده عباس ماند...

دوستانی که سوال میپرسند در نحوه بیان مشکل دقت کنند تا من و سایر دوستان بتوانیم سریع مشکل را متوجه شویم.
    مشاوره از طریق پیام خصوصی انجام می شود.

10. The Following 6 Users Say Thank You to Alireza.mohammadi For This Useful Post:

نقل قول نوشته اصلی توسط eb.darya نمایش پست ها
    با سلام دوباره
    یه خبر خوب برای همه شما دوستان
    من با یکی از تست سنتر ها صحبت کردم تو دبی حاضر شده از ایرانی ها امتحان بگیره اونم با فقط قیمت امتحان یعنی فقط 250 دلار
    فقط مسولشون گفت که برای ثبت نام برید داخل سایت vue از اونجا ثبت نام کنید نقدی پول نمی پذیره بعدش حتما اسم کشور رو ایران نزنید بعدش حتما ادرس پستی رو خارج از ایران بنویسید دیگه هیچ مشکلی نیست اینم آدرس این تست سنتر

[left]test center: New horizons clc - dubai
    address: The business center bldng, 2nd flr, 201
    bur dubai, khalid bin waleed s (bank s)
    opposite burjuman mall
    dubai 37022

telephone: [971] 4 3962222

موفق باشین
    ابي جان با عرض پوزش و بازم اينو من به صورت كلي ميگم !
    اگه تست سنتر clc ازتون اگزم گرفت ما رو هم يه ندا بديد بريم امتحان مون رو بديم .
    اخه من همين تست سنتر سال قبل رفتم واسه اگزم . فوق العاده سخت گير و عقده اي هستن . از اون ادمهايي كه واقعا حقشونه چيزي بگي
    اينم بگم من كه ازمون مايكروسافت ميخواستم بدم و گيرش براي ايراني ها به اندازه سيسكو نبود گفتن امتحان ميگيريم ولي موقع ثبت نام و رجيستر پاسپورت ما رو پرت كرد كف زمين !
    اين خاطره اي كه از clc دارم و اون شيخ علي نامرد
    بازم خوب تحقيق كنيد چون من خاطره بدم از دوبي همين تست سنتر هستش و بس
    ايشاله كه امتحان بگيره ولي حتما بگيد ايراني هستيد و اقامت هم نداريد !!
    موفق باشيد
    کد:
    مگر نمی دانی بزرگترین دشمن آدمی فهم اوست ؟! ...... پس تا می توانی خر باش تا خوش باشی 

12. The Following 3 Users Say Thank You to omid.koushki For This Useful Post:

Moderator Alireza.mohammadi آواتار ها
    سلام امید جان
    حرف شما درسته از بعضی از این اماراتی های بی فرهنگ این کار ها بعید نیست .اما دوستمون ابی هم فکر کنم توی پستش گفتند که قبلش تماس بگیرید! ضمنا من خودم به شخصه اگر بخوام برم امتحان بدم یا قبلش زنگ میزنم یا mail میدم که ایرانی هستم و تصور می کنم دوستان دیگه هم این کار رو انجام بدن. در نهایت خودم شخصا از ابی عزیر که مصمئنا بخاطر بچه های فروم زحمت کشیدند رفتند و به اونها رو زدند تا از ما امتحان بگیرند کمال تشکر رو دارم. چون این حرکت ابی جان به خاطر بچه ها می مونه!!!!
    تا ابد آب شرمنده عباس ماند...

دوستانی که سوال میپرسند در نحوه بیان مشکل دقت کنند تا من و سایر دوستان بتوانیم سریع مشکل را متوجه شویم.
    مشاوره از طریق پیام خصوصی انجام می شود.

14. The Following 5 Users Say Thank You to Alireza.mohammadi For This Useful Post:

سلام عزيز
    من هم از ابي عزيز و همه بچه ها كه زحمت ميكشن ممنونم
    اينم كه گفتم چون دقيقا ابي clc رو معرفي كرده بود و من خودم خاطره بسيار بدي از clc در اولين دوره ازمونهام داشتم
    برام همين گفتم تجربه خودم رو بگم
    چون ممكنه ادم با خيال اسوده تري به اين تست سنتر يا موضوع نگاه كنه بگه بچه ها يكي رو اوكي كردن ! بعد خيالت راحت ميري جلو و يه باره زير پات خالي ميشه
    اينم نه از سرچ ابي عزيز هست نه مشكل از جايي ديگه ! مشكل از همون فرهنگ بد اماراتي هاي ملخ ... هستش كه تازه به دوران بافرهنگي دارن نزديك ميشن !!
    و بگذريم
    در هر صورت حتما اين قضيه رو با دقت بيشتري بررسي كنن
    ضمن اينكه من تست سنتري تركيه معرفي كردم كه ازمون دادم اونجا و اون تست سنتر همكارشون رو زبوني بهم اوكي داد
    حتي من اسفند تركيه بودم گفتم كه ايراني هستيم و اقامت نداريم . مشكل ازمون برا سيسكو نيست ؟ گفت نه ميتونم قبلش تماس بگيرم
    بازم دي يا بهمن ماه من عازم تركيه هستم برا ازمونم .
    اگه دوست داشتن بچه ها بگن من حتما دنبال مي گردم و چند تا تست سنتر تو انكارا يا استامبول اوكي ميكنم
    بچه هايي كه ازموني باشن مشخص كنن من حتما جويا ميشم
    فداي دوستان و بچه هاي گل فروم
    کد:

16. The Following 6 Users Say Thank You to omid.koushki For This Useful Post:

مدیر روابط عمومی
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid.koushki نمایش پست ها
    ابي جان با عرض پوزش و بازم اينو من به صورت كلي ميگم !
    اگه تست سنتر clc ازتون اگزم گرفت ما رو هم يه ندا بديد بريم امتحان مون رو بديم .
    اخه من همين تست سنتر سال قبل رفتم واسه اگزم . فوق العاده سخت گير و عقده اي هستن . از اون ادمهايي كه واقعا حقشونه چيزي بگي
    اينم بگم من كه ازمون مايكروسافت ميخواستم بدم و گيرش براي ايراني ها به اندازه سيسكو نبود گفتن امتحان ميگيريم ولي موقع ثبت نام و رجيستر پاسپورت ما رو پرت كرد كف زمين !
    اين خاطره اي كه از clc دارم و اون شيخ علي نامرد
    بازم خوب تحقيق كنيد چون من خاطره بدم از دوبي همين تست سنتر هستش و بس
    ايشاله كه امتحان بگيره ولي حتما بگيد ايراني هستيد و اقامت هم نداريد !!
    موفق باشيد
    با سلام و احترام
    اینجور که دوستمون گفتن فکر نکنم باشه ببینید من خودم باهاشون صحبت کردم حتی تاکید کردم که دوستانم ایرانی هستند واقامت ندارند . دوبار هم سوال کردم که مطمین بشم . اونا هم گفتند که مشکلی نیست . حتی گفتن که اسم کشور رو یه جایی غیر ایران ثبت کنند یه آدرس بغیر از ایران . اما به خاطر روی گل شما بچه ها سعی میکنم توی یکی دو روز آینده حضورا برم اونجاو بپرسم حتی خودم یه ایرانی جا میزنم که اقامت هم ندارم و برای امتحان اومدم . برای اطمینان بیشتر . وتوی همین فروم هم خبرش رو بهتون میدم .
    شما هم میتونید با همین شماره تلفن تست سنتر زنگ بزنید و بپرسید تا کارا زودتر انجام بشه
    برای کشور کویت که من اطلاع صد در صد دارم که اونجا هیچ مشکلی نیست فقط اگه بتونین ویزای کویت بگیرین.

18. The Following 4 Users Say Thank You to eb.darya For This Useful Post:

Senior Member radar آواتار ها
    ارمنستان هم من شنیدم ، دوستان اطلاعی دارن بگن ! تو یکی از اجمن ها مطرح کردم سه ماه پیش یکی گفت برات پیدا کردم ولی رفت تا سایت موسسه رو ترجمه کنه ، هنوزم نیومده !

صفحه 2 از 33 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین