صفحه 33 از 33 نخستنخست ... 23313233
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 327 , از مجموع 327

موضوع: استفاده از تجربیات دوستان در مورد آزمونهای سیسکو

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadyou نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از موضوع خوبتون. من می خواستم بدونم اگه توی سایت Pearsonvue آدرس ایران رو درج کنیم برامون مشکل ساز می شه ؟؟
    و در زمان رجیستر کردن یک آزمون توی این سایت از ما برای گرفتن زمان اضافی سوال پرسیده می شده یا باید زمانیکه به صورت حضوری رفتیم از تست سنتر سوال بپرسیم
    شما حتما باید یک ادرس خارج از ایران بدین چون امتحانات برای ایران از طرف vue تحریم پس بنابر این نمیتونین ادرس ایران را بدین.

Junior Member Armin71 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط maziar205 نمایش پست ها
    شما حتما باید یک ادرس خارج از ایران بدین چون امتحانات برای ایران از طرف vue تحریم پس بنابر این نمیتونین ادرس ایران را بدین.
    معلوم نیست کی می تونیم امتحان بدیم؟
    اصلا قبلا بود؟

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin71 نمایش پست ها
    معلوم نیست کی می تونیم امتحان بدیم؟
    اصلا قبلا بود؟
    بعضی شرکت ها تو دبی امتحان میگیرن کافی زنگ بزنید بنده هم همین طوری امتحان دادم.

بعضی شرکت ها تو دبی امتحان میگیرن کافی زنگ بزنید بنده هم همین طوری امتحان دادم.
    یکم توضیح می دی؟
    و اینکه
    در کل چه قدر هزینه داره؟

Senior Member
    میری تو سایت vue.com و اطلاعات tect center ها با شماره و محلشون هست زنگ میزنی و هر کدوم قبول کردن میری امتحان میدی. اول تو اون سایت باید رجیستر کنی و امتحانت را ثبت نام کنی البته باید با کردیت کارت پرداخت کنی که هستن ادمایی که بتونن این کار را براتون انجام بدن. (اینکه میگم زنگ بزن تجربه من من دو بار رفتم دبی بار اول بدون زنگ رفتم گفتن امتحان نمیگیریم ولی بار دوم چند جا زنگ زدم و یکیش اخر سر قبول کرد) هزینه امتحان تو همون سایت زده فقط هزینه سفر که اونم میتونی از یک تور سوال کنی.

میری تو سایت vue.com و اطلاعات tect center ها با شماره و محلشون هست زنگ میزنی و هر کدوم قبول کردن میری امتحان میدی. اول تو اون سایت باید رجیستر کنی و امتحانت را ثبت نام کنی البته باید با کردیت کارت پرداخت کنی که هستن ادمایی که بتونن این کار را براتون انجام بدن. (اینکه میگم زنگ بزن تجربه من من دو بار رفتم دبی بار اول بدون زنگ رفتم گفتن امتحان نمیگیریم ولی بار دوم چند جا زنگ زدم و یکیش اخر سر قبول کرد) هزینه امتحان تو همون سایت زده فقط هزینه سفر که اونم میتونی از یک تور سوال کنی.
    به نظرتون گرفتن مدرک چه قدر تاثیر در بهتر شدن شغل داره؟
    اصلا تاثیر خاصی داره یا بیشتر تجربه مهمه؟؟؟

Senior Member
    یک سوالی دارم اگر کسی امتحان 642-902 و 813 را داده باشه اگر بخواد میتونه امتحان جدید troubleshooting را بده ccnpایش را بگیره یا اینکه دوباره باید از اول امتحان بده.

صفحه 33 از 33 نخستنخست ... 23313233