صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: تست سنتر در عراق

Junior Member
    من با جناب مصری پور برای امتحان رفته بودم. در ابیتدا گفتند که پول اضافی که دارند میگیرند بخاطر 10 واچریه که باهم می خرند و 8تاش رو دستشون میمونه. گفتم با کارت اعتباری خودم میدم که باز گفتند 150 اضافی برای مدیریت اینجا و هزینه مکان باید بدید. به هر حال هزینه را خودشون دادند حالا هم که نگاه کردم با کارت اعتباری خودش برامون پرداخت کرده. جالبه که می گفت از ایرانیا تو دبی هفتصد دلار می گیرند.
    ویرایش توسط gbox26 : 07-02-2012 در ساعت 08:56 PM

2. The Following User Says Thank You to gbox26 For This Useful Post:

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط m0hammad نمایش پست ها
    در مورد این حرفتون، ممنون میشم من رو به یک رفرنس مناسب هل بدید.
    با تشکر
    من خودم با چندنفر که کارشون گرفتن ویزا اینا بود صحبت میکردم میگفتن مدرک خوب ولی به شرط اینکه اونور شرکتی شما را بخواد و فرم مصاحبه را بده و اگر استخدام شدید میتونین برین تازه این ربطی به مدرک نداره شما اگر جایی تقاضا کار بدین قبول شین میتونین برین و بعد خودتون قضاوت کنید اگر با این مدرک ویزا میدادن الان ببینید چندنفر اقدام میکردن برای رفتن و منطقی نیست.

4. The Following 2 Users Say Thank You to maziar205 For This Useful Post:

Senior Member Bayat آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط gbox26 نمایش پست ها
    ... جالبه که می گفت از ایرانیا تو دبی هفتصد دلار می گیرند.
    گفتم که! کلاهبرداری اینا روی حساب و کتابه... روی اینکه وضعیت ایرانیها را خوب درک ! می کنند!!

6. The Following User Says Thank You to Bayat For This Useful Post:

نقل قول نوشته اصلی توسط mesripoor.66 نمایش پست ها
    با سلام
    هفته ی پیش در تاریخ 5/4/1391 موفق به گذراندن آزمون CCNA شدم.با وجود اینکه مدرک CCNA در مقابل مدارکی که اساتید این انجمن موفق به گذارندن آن شده اند بسیار ساده و پیش پا افتاده هست ولی تصمیم گرفتم تجربیات و مراحل شرکت در آزمون را در اختیار دوستان دیگر قرار دهم.
    من کتابهای زیر را به طور کامل مطالعه کردم :
    1-ICND 1 official exam certification guide
    2-ICND 2 official exam certification guide
    3-ICND 1 Authorized self-study guide
    4-ICND 2 Authorized self-study guide
    برای تمرین تست ها نیز از دو سایت 9tut.com + examcollection استفاده کردم. در سایت 9tut.com سولات simulation به طور کامل توضیح داده شده است و بهترین منبع برای یادگیری و آمادگی برای این نوع سوالات میباشد.
    من در تست سنتری در شهر سلیمانیه عراق بنام avesta group آزمون دادم.هزینه ی پرداختی آزمون 450$ بود که 25$ تخفیف بهم دادند برای اینکه اولین ایرانی بودم که در تست سنترشان ازمون میدادم و در کل 425$ پرداخت کردم.نحوه ی هماهنگی برای ازمون نیز به این صورت بود که چند ماه قبل به تست سنترهای عراق ایمیل زده بودم و پرسیدم که از ایرانی ها ازمون میگیرند که گفتند خیر.این گذشت تا 3 هفته ی پیش که از طرف همین تست سنتر ایمیل اومد که گفته بود میتونه ازم ازمون رو بگیرند.خلاصه از طریق ایمیل و 2 نفر از دوستانم که زبان کردی بلد بودند هماهنگی های لازم رو انجام دادیم.نحوه ی پرداخت پول به صورت نقدی و در همان محل تست سنتر بود و اجازه ثبت نام از طریق سایت vue را ندادند.روز قبل هزینه را پرداخت کردیم و روز بعد آزمون را دادیم.خوشان تمامی مراحل ثبت نام را انجام دادند.مدارک لازم گذرنامه + (گواهینامه بین المللی یا کارت ملی یا شناسنامه) بود. تعداد تستها 48 عدد بود و زمانی که برایمان در نظر گرفتند 140 دقیقه بود که زمان زیادی بود و در حدود 50 دقیقه زمان اضافه آوردم.من با یکی از دوستان دیگر که در انجمن هم عضو هستند برای آزمون رفتیم و هر دو قبول شدیم.بعد از قبولی هم گزارش آزمون را بهم دادند و با 986/1000 قبول شدم و تمام!!
    امیدوارم این پست برای دوستانی که قصد شرکت در آزمون را دارند مفید واقع شود و اگر سوالی هست در خدمت دوستانم هستم.
    موفق و سربلند باشید.

واقعاً اطلاعات مفیدی بود ... چنتا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین .... بازم مرسی

1. چرا 450 $ گرفتن ازتون ... مگه 250 $ نیست ؟؟؟؟
    2. از لحاظ اعتبار جهانی چطورن این تست سنترهای عراقی ؟؟؟؟
    3. یه سری سوالات دیگه هم دارم که اگه لطف کنین email تون رو بدین مناسب تره

بازم مرسیییی

8. The Following 2 Users Say Thank You to Hossein Lotfi For This Useful Post:

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein Lotfi نمایش پست ها
    واقعاً اطلاعات مفیدی بود ... چنتا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین .... بازم مرسی

1. چرا 450 $ گرفتن ازتون ... مگه 250 $ نیست ؟؟؟؟
    2. از لحاظ اعتبار جهانی چطورن این تست سنترهای عراقی ؟؟؟؟
    3. یه سری سوالات دیگه هم دارم که اگه لطف کنین email تون رو بدین مناسب تره

بازم مرسیییی

ببخشید کامل نخونده بودم جواب هارو ...
    در هر صورت ممنون میشم email تون رو داشته باشم

10. The Following 2 Users Say Thank You to Hossein Lotfi For This Useful Post:

Junior Member
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز و مشتاق مدارک سیسکو

من آرش مهندس نرم افزار هستم . نزدیک دو سال هست که در اربیل (کردستان عراق) در یک شرکت تجاری مشغول بکار هستم. به پیشهاد یکی از دوستان که می خواست برای ازمون سیسکو به اربیل بیاید« من به دنبال تست سنتر در اربیل گشتم و به کمک دوستان و دانشگاه اربیل تست سنتر معتبر با مدیریت یک امریکایی به من معرفی شد و خوشبختانه من با ایشان صحبت کردم و قبول کرد که از ایرانی ها ازمون بگیرد . و در این مدت دوستان زیادی از طریق اموزشگاه های تهران و یا معرفی دوستان به این تست فرستاده شدند و خوشبختانه همه قبول شدند . چون محل ازمون خیلی خوب و بدون مراقبت ودوربین و ... استرس می باشد تقریبا همه توانستن قیول بشون و خیلی ها با 1000 مدرک را گرفتند .
    لازم به ذکر است که سفر به کردستان عراق نیازی به ویزا ندارد و هزینه رفت وامد و هتل و حتی ازمون نصف دبی و ترکیه می باشد .
    دوستانی که می خواهند برای ازمون به اربیل بیایند می توانند به من ایمیل بزنند و من کارهای هماهنگی - رجیستر - و رزرو هتل را براشون انجام می دهم .
    هر هفته جمعه و دوشنبه پرواز اربیل - تهران دایر هست . کسانی که می خواهند کمتر هزینه کنند هر روز اتوبوس تهران - اربیل هم هست .
    در ضمن همه ازمون های سیسکو و اوراکل و مایکروسافت در این تست سنتر انجام می شود . و این شرکت پارتنر سیسکو هم هست یعنی سخت افزار های سیسکو را هم می فروشد .

امیدوارم که بتونم کمک بکنم .
    [Only registered and activated users can see links. ]

009647508179426 اين هم شماره عراق من هستش

12. The Following 6 Users Say Thank You to arash fanak For This Useful Post:

Moderator
    وشته اصلی توسط mesripoor.66 نمایش پست ها
    با سلام
    هفته ی پیش در تاریخ 5/4/1391 موفق به گذراندن آزمون CCNA شدم.با وجود اینکه مدرک CCNA در مقابل مدارکی که اساتید این انجمن موفق به گذارندن آن شده اند بسیار ساده و پیش پا افتاده هست ولی تصمیم گرفتم تجربیات و مراحل شرکت در آزمون را در اختیار دوستان دیگر قرار دهم.
    من کتابهای زیر را به طور کامل مطالعه کردم :
    1-ICND 1 official exam certification guide
    2-ICND 2 official exam certification guide
    3-ICND 1 Authorized self-study guide
    4-ICND 2 Authorized self-study guide
    برای تمرین تست ها نیز از دو سایت 9tut.com + examcollection استفاده کردم. در سایت 9tut.com سولات simulation به طور کامل توضیح داده شده است و بهترین منبع برای یادگیری و آمادگی برای این نوع سوالات میباشد.
    من در تست سنتری در شهر سلیمانیه عراق بنام avesta group آزمون دادم.هزینه ی پرداختی آزمون 450$ بود که 25$ تخفیف بهم دادند برای اینکه اولین ایرانی بودم که در تست سنترشان ازمون میدادم و در کل 425$ پرداخت کردم.نحوه ی هماهنگی برای ازمون نیز به این صورت بود که چند ماه قبل به تست سنترهای عراق ایمیل زده بودم و پرسیدم که از ایرانی ها ازمون میگیرند که گفتند خیر.این گذشت تا 3 هفته ی پیش که از طرف همین تست سنتر ایمیل اومد که گفته بود میتونه ازم ازمون رو بگیرند.خلاصه از طریق ایمیل و 2 نفر از دوستانم که زبان کردی بلد بودند هماهنگی های لازم رو انجام دادیم.نحوه ی پرداخت پول به صورت نقدی و در همان محل تست سنتر بود و اجازه ثبت نام از طریق سایت vue را ندادند.روز قبل هزینه را پرداخت کردیم و روز بعد آزمون را دادیم.خوشان تمامی مراحل ثبت نام را انجام دادند.مدارک لازم گذرنامه + (گواهینامه بین المللی یا کارت ملی یا شناسنامه) بود. تعداد تستها 48 عدد بود و زمانی که برایمان در نظر گرفتند 140 دقیقه بود که زمان زیادی بود و در حدود 50 دقیقه زمان اضافه آوردم.من با یکی از دوستان دیگر که در انجمن هم عضو هستند برای آزمون رفتیم و هر دو قبول شدیم.بعد از قبولی هم گزارش آزمون را بهم دادند و با 986/1000 قبول شدم و تمام!!
    امیدوارم این پست برای دوستانی که قصد شرکت در آزمون را دارند مفید واقع شود و اگر سوالی هست در خدمت دوستانم هستم.
    موفق و سربلند باشید.
    با سلام
    اقا خیلی ممنون که لطف کردی و تمامی مراحل اخذ مدرکتور کامل توضیح دادی
    قبلا کسی با این همه جزییات توضیح نداده بود
    امیدوارم که موفق باشید
    ویرایش توسط mohammad nahvi : 12-29-2013 در ساعت 06:52 AM

14. The Following 3 Users Say Thank You to mohammad nahvi For This Useful Post:

Special Member paravand آواتار ها
    دوستان این موضوع به دفعات تکرارر شده در صورتی که محتوای یک تاپیک یا پست براتون مفید بود و بهتون کمک کرد خواهشنا فقط فقط از باتون تشکر استفاده کنید اسپم ارسال نکنید تا مطالعه تاپیک از حوصله خارج نشه

با تشکر

16. The Following User Says Thank You to paravand For This Useful Post:

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123