صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: تست سنتر در عراق

Junior Member esfahan2000 آواتار ها

تست سنتر در عراق

با سلام به همه دوستان واساتید
    راستش چند روز پیش یکی از دوستام میگفت که توی عراق هم تست سنتر برای ازمونها وجود داره کسی چیزی در مورد صحت این حرف چیزی میدونه؟
    و اینکه از جزییاتش که کجا هستش و یا سایت را هم اگه میشه معرفی کنید
    با تشکر

Special Member arman.mousavi آواتار ها
    سلام،
    در لينک زير کشور رو iraq انتخاب کنيد تمام test center های vue در عراق رو بهتون نشون ميده:
    کد:
    http://www6.pearsonvue.com/Dispatcher?application=VTCLocator&action=actStartApp&v=W2L&cid=139

3. The Following 3 Users Say Thank You to arman.mousavi For This Useful Post:

Member
    تیرماه با 2-3نفر از بچه های انجمن میریم عراق
    با سنتر هماهنگ کردم ولی تاریخ دقیقش هنوز مشخص نیست، اگه کسی دوست داشت با ما همراه شه پیغام خصوصی بده

5. The Following 2 Users Say Thank You to scary For This Useful Post:

Senior Member Morteza Abbaspour آواتار ها
    حیف - ما این تابستون داریم میریم ترکیه :دی هر چند عراق هم بریم اربیل کلی دوست و آشنا هست ولی دیگه ترکیه انتخاب شد

عراق هم خوبه - تست سنتر هاش راحت امتحان میگیرن

براتون آرزوی موفقیت دارم

7. The Following 2 Users Say Thank You to Morteza Abbaspour For This Useful Post:

Senior Member Bayat آواتار ها
    تیرماه با 2-3نفر از بچه های انجمن میریم عراق
    با سنتر هماهنگ کردم ولی تاریخ دقیقش هنوز مشخص نیست، اگه کسی دوست داشت با ما همراه شه پیغام خصوصی بده
    حیف - ما این تابستون داریم میریم ترکیه :دی هر چند عراق هم بریم اربیل کلی دوست و آشنا هست ولی دیگه ترکیه انتخاب شد

عراق هم خوبه - تست سنتر هاش راحت امتحان میگی
    لطفا پس از بازگشت و موفقیت در امتحان درباره چندوچون آزمون و تست سنترو نیز راهنمای سفر و اقامت در آنجا بنویسید

9. The Following 3 Users Say Thank You to Bayat For This Useful Post:

به روی چشم جناب بیات

11. The Following User Says Thank You to Morteza Abbaspour For This Useful Post:

Member
    اونجا مواظب بمب و القاعده هم باشید

13. The Following User Says Thank You to sigma For This Useful Post:

در کردستان عراق نه بمب هست نه القاعده - احتمالا با افغانستان پاکستان اشتباه گرفتید کردستان عراق رو

امنیت کامل در کردستان برقرار است - و محیط توریستی دارد، مایکروسافت و گوگل در عراق شعبه و نمایندگی دارند و بسیاری از شرکت های ایرانی - امریکایی - ترکیه ای در اونجا حضور دارند - تمامی نیرو های امنیتی اونجا آموزش دیده آمریکایی ها هستند و انقدر به زیبایی و نظافت شهرشون اهمیت میدن که ماها نمیدیم

فکر کنم همین قدر بس باشه که بدونید تو چند سال گذشته تو خیلی چیزا از ما جلو زدند و این مایم که پسرفت داریم به جای پیشرفت
    ویرایش توسط Morteza Abbaspour : 06-16-2012 در ساعت 03:11 AM

15. The Following 8 Users Say Thank You to Morteza Abbaspour For This Useful Post:

Senior Member mesripoor.66 آواتار ها
    همونطور که دوستمون scary گفتند خوشبختانه یکی از تست سنترهای عراق گفته که امتحان میگیره ولی بازه زمانی خاصی رو مشخص کرده اگه بتونیم هماهنگی های لازم رو انجام بدیم توی همین هفته میریم و میایم براتون تعریف می کنیم که روند کار به چه صورت بود!

17. The Following 2 Users Say Thank You to mesripoor.66 For This Useful Post:

Senior Member mesripoor.66 آواتار ها
    با سلام
    هفته ی پیش در تاریخ 5/4/1391 موفق به گذراندن آزمون CCNA شدم.با وجود اینکه مدرک CCNA در مقابل مدارکی که اساتید این انجمن موفق به گذارندن آن شده اند بسیار ساده و پیش پا افتاده هست ولی تصمیم گرفتم تجربیات و مراحل شرکت در آزمون را در اختیار دوستان دیگر قرار دهم.
    من کتابهای زیر را به طور کامل مطالعه کردم :
    1-ICND 1 official exam certification guide
    2-ICND 2 official exam certification guide
    3-ICND 1 Authorized self-study guide
    4-ICND 2 Authorized self-study guide
    برای تمرین تست ها نیز از دو سایت 9tut.com + examcollection استفاده کردم. در سایت 9tut.com سولات simulation به طور کامل توضیح داده شده است و بهترین منبع برای یادگیری و آمادگی برای این نوع سوالات میباشد.
    من در تست سنتری در شهر سلیمانیه عراق بنام avesta group آزمون دادم.هزینه ی پرداختی آزمون 450$ بود که 25$ تخفیف بهم دادند برای اینکه اولین ایرانی بودم که در تست سنترشان ازمون میدادم و در کل 425$ پرداخت کردم.نحوه ی هماهنگی برای ازمون نیز به این صورت بود که چند ماه قبل به تست سنترهای عراق ایمیل زده بودم و پرسیدم که از ایرانی ها ازمون میگیرند که گفتند خیر.این گذشت تا 3 هفته ی پیش که از طرف همین تست سنتر ایمیل اومد که گفته بود میتونه ازم ازمون رو بگیرند.خلاصه از طریق ایمیل و 2 نفر از دوستانم که زبان کردی بلد بودند هماهنگی های لازم رو انجام دادیم.نحوه ی پرداخت پول به صورت نقدی و در همان محل تست سنتر بود و اجازه ثبت نام از طریق سایت vue را ندادند.روز قبل هزینه را پرداخت کردیم و روز بعد آزمون را دادیم.خوشان تمامی مراحل ثبت نام را انجام دادند.مدارک لازم گذرنامه + (گواهینامه بین المللی یا کارت ملی یا شناسنامه) بود. تعداد تستها 48 عدد بود و زمانی که برایمان در نظر گرفتند 140 دقیقه بود که زمان زیادی بود و در حدود 50 دقیقه زمان اضافه آوردم.من با یکی از دوستان دیگر که در انجمن هم عضو هستند برای آزمون رفتیم و هر دو قبول شدیم.بعد از قبولی هم گزارش آزمون را بهم دادند و با 986/1000 قبول شدم و تمام!!
    امیدوارم این پست برای دوستانی که قصد شرکت در آزمون را دارند مفید واقع شود و اگر سوالی هست در خدمت دوستانم هستم.
    موفق و سربلند باشید.

19. The Following 16 Users Say Thank You to mesripoor.66 For This Useful Post:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین