صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46

موضوع: چگونه در یک کشور دیگر در آزمون های سیسکو شرکت کنیم

Senior Member
    ولی باز به نظر من باید زنگ زد من خودم سال قبل زنگ زدم رفتم دبی هیچ مشکلی نداشتم ولی 6 سال پیش برای امتحان ماکروسافت رفتم بهم گفتن از شما امتحان نمیگیریم و بعد دست خالی برگشتم

Member
    جناب فرهاد نیا در پست قبلی شما فرمودید "شخصا در استانبول و انکارا هیچ تست سنتری رو نمی شناسم که از ایرانی ها آزمون نگیره " با توجه به اینکه در سایت vue بری ازمونهای سیسکو در استانبول هیچ تست سنتری نیست میتونم بپرسم منظورتون چه چیزی بوده است؟Untitled.jpg

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط masood5019 نمایش پست ها
    جناب فرهاد نیا در پست قبلی شما فرمودید "شخصا در استانبول و انکارا هیچ تست سنتری رو نمی شناسم که از ایرانی ها آزمون نگیره " با توجه به اینکه در سایت vue بری ازمونهای سیسکو در استانبول هیچ تست سنتری نیست میتونم بپرسم منظورتون چه چیزی بوده است؟Untitled.jpg
    فکر میکنم شما یه مشکلی تو سرچتون دارید
    [Only registered and activated users can see links. ]

4. The Following 3 Users Say Thank You to seravin For This Useful Post:

Moderator farhadnia آواتار ها
    سیسکو در استانبول هیچ تست سنتری نیست میتونم بپرسم منظورتون چه چیزی بوده است؟برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید نام: Untitled.jpg مشاهده: 2 حجم: 108.6 کیلو بایت
    عدد find the closet رو روی 10 بزارید و اسم شهر ( Istanbul ) رو هم وارد کنید:

6. The Following 2 Users Say Thank You to farhadnia For This Useful Post:

Moderator Alireza.mohammadi آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط asghari70 نمایش پست ها
    این جریان black list چیه ؟ تا جایی که من میدونم چرت و پرته :دی
    با اجازه از دوست عزیزم یونس
    لیست سیاه وجود داره، اسم و مشخصات هرکس وارد این لیست بشه دیگه هیچوقت نمیتونه امتحانات سیسکو رو بده. شرایط ورود به این لیست هم تقلب در امتحان هست ( تقلب در پاسپورت، جای کسی امتحان دادن، با خود تقلب بردن سر جلسه امتحان و اعمال مشابه ) تا اوجایی که من می دونم کسی رو بخاطر ایرانی بودنش و امتحان دادن تو این لیست نمی گذارند.
    تا ابد آب شرمنده عباس ماند...

دوستانی که سوال میپرسند در نحوه بیان مشکل دقت کنند تا من و سایر دوستان بتوانیم سریع مشکل را متوجه شویم.
    مشاوره از طریق پیام خصوصی انجام می شود.

8. The Following 13 Users Say Thank You to Alireza.mohammadi For This Useful Post:

Member
    من تا الان از زبان بچه های فروم می شنیدم همه میگفتند حتما یه هفته قبل با تست سنتر هماهنگ کنید در مورد ملیت

ولی با مطالبی که توی این تاپیک خوندم یعنی دوستان نظرشون این هست که هماهنگی صورت نگیره و چنتا تست سنتر شناسایی کنیم و بریم به امید خدا ؟

Member
    با توجه به تجربیات دوستان و شخص خودم در مورد تست سنتر ها شما اگر Cisco ID داشته باشید ، هر جا و در هر زمان می تونید به راحتی امتحان بدید
    مالزی ، ترکیه ، و هر جایی که شما از سایت vue انتخاب کنید.
    بنده 5 آگوست ، 15 مرداد به راحتی امتحان دادم ، با احترام کامل از سوی مسولین تست سنتر نسبت به ایرانی بودن بدون پرداخت هزینه اضافی

والسلام
    ویرایش توسط amirzamn : 08-26-2012 در ساعت 12:45 PM

11. The Following 2 Users Say Thank You to amirzamn For This Useful Post:

Junior Member Sad Ra آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirzamn نمایش پست ها
    با توجه به تجربیات دوستان و شخص خودم در مورد تست سنتر ها شما اگر cisco id داشته باشید ، هر جا و در هر زمان می تونید به راحتی امتحان بدید
    مالزی ، ترکیه ، و هر جایی که شما از سایت vue انتخاب کنید.
    بنده 5 آگوست ، 15 مرداد به راحتی امتحان دادم ، با احترام کامل از سوی مسولین تست سنتر نسبت به ایرانی بودن بدون پرداخت هزینه اضافی

والسلام
    یکم در مورد cisco id میشه توضیح بدین !؟

Member
    یعنی شما در سایت سیسکو register کنید و اطلاعات کامل خودتون رو وارد کنید.همچنین برای امتحان باید در سایت VUE نیز Register کنید . به همین سادگی .
    امتحانات سیسکو و سایر مباحث در خارج از کشور به راحتی و سادگی صورت می پذیرد . نگران نباشید . فقط کار کنید و مسلط باشید .

Senior Member
    با سلام
    و با تشکر از اقای فرهادنیا میشه توضیح بدید که از چه نظر امتحان در ترکیه بهتر از مالزی و یا تایلند می باشد و همچنین از نظر هزینه مالزی و تایلند ارزونتر نیست ؟؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین