صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: از من بپرسید!

Lightbulb از من بپرسید!

دوستان، سلام. تو mood مطلب آموزشی نبودم گفتم سوال جواب بدم. اومدم تو تاپیکها دنبال سوال گشتم جواب بدم چیزی پیدا نکردم!
    خوب، من تمام عمرم به یاد گرفتن و یاد دادن صرف شد، چه اونهایی که به عنوان سی دی های آموزشی ارائه دادم، چه اونایی که به عنوان مشاوره کار کردم، همه اش آموزش بود.

به هر حال اینجا هستم تا سوالات شما رو جواب بدم. هر چی دوست داشتید بپرسید. سعی می کنم حتما راه حلش رو بگم و اگر احتیاج به ایجاد توپولوژی یا تست داشت کمی بهم فرصت بدبد کار رو راه می اندازم.

با امید موفقیت برای همه دوستان
    محمد ایمانی
    ویرایش توسط Yousef Naimi : 10-26-2012 در ساعت 09:39 PM

2. The Following 11 Users Say Thank You to mohammadimani For This Useful Post:

Special Member asghari70 آواتار ها
    خوب دیگه ما به اساتید انجمن افتخار میکنیم انشالله شما هم باعث افتخار انجمن بشین.

Special Member alisc آواتار ها
    ویرایش شد . . .
    ویرایش توسط alisc : 10-26-2012 در ساعت 09:08 PM
    وای بر شما اگر این علم اندک وسیله ای برای طغیانتان شود

Special Member
    در یک پیاده سازی eBGP ، همه چیز به ظاهر درسته و روترها همدیگر رو پینگ میکنند و پورت 179 هم باز است.اما BGP فعال نمیشه مشکل کجاست؟

مدیر بخش نشر دانش Yousef Naimi آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadimani نمایش پست ها
    دوستان، سلام. تو mood مطلب آموزشی نبودم گفتم سوال جواب بدم. اومدم تو تاپیکها دنبال سوال گشتم جواب بدم چیزی پیدا نکردم!
    خوب، من تمام عمرم به یاد گرفتن و یاد دادن صرف شد، چه اونهایی که به عنوان سی دی های آموزشی ارائه دادم، چه اونایی که به عنوان مشاوره کار کردم، همه اش آموزش بود.

به هر حال اینجا هستم تا سوالات شما رو جواب بدم. هر چی دوست داشتید بپرسید. سعی می کنم حتما راه حلش رو بگم و اگر احتیاج به ایجاد توپولوژی یا تست داشت کمی بهم فرصت بدبد کار رو راه می اندازم.

با امید موفقیت برای همه دوستان
    محمد ایمانی
    با تشکر از شما دوست بزرگوار
    همانطور که می دانید ، فروم دارای بخش های مختلفیست که مطالب هر بخش بر اساس موضوع ها دسته بندی شده اند .
    شما می توانید در زمان های فراغت از کار و در طول روز به فروم سر بزنید و سوالات مختلف را پاسخ بگویید .
    همچنین در صورت تمایل ، می توانید بخشی از آموزش ها و دانش خود را در اختیار فروم سیسکو به پارسی قرار دهید تا همگان از آن استفاده نمایند .
    به امید اینکه شاهد حضور مستمر شما در این فروم باشیم
    It's OK to fail, as long as you keep trying

CCNA - CCNA Security - CCNP R&S - CCNP Security

7. The Following 3 Users Say Thank You to Yousef Naimi For This Useful Post:

مدیر بخش نشر دانش Yousef Naimi آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط farid_nasiri نمایش پست ها
    در یک پیاده سازی eBGP ، همه چیز به ظاهر درسته و روترها همدیگر رو پینگ میکنند و پورت 179 هم باز است.اما BGP فعال نمیشه مشکل کجاست؟
    احتمالا مشکل از دستور neighbor باشد .
    چنانچه شماره AS روتر همسایه ، دقیقا همانی نباشد که شما در دستور neighbor وارد کردید ، همسایگی تشکیل نمی شود .
    با استفاده از دستور debug ip bgp می توانید متوجه این مشکل شوید .
    It's OK to fail, as long as you keep trying

CCNA - CCNA Security - CCNP R&S - CCNP Security

9. The Following 2 Users Say Thank You to Yousef Naimi For This Useful Post:

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_nasiri نمایش پست ها
    سلام. چند تا مسئله رو چک کنید.
    - آیا از loopback address برای تعریف neighbor استفاده کردید؟ در این صورت ebgp-multihop رو استفاده کنید.
    - آیا روی لینکهای ppp این کار رو کردید؟ در این صورت و اگر آدرس دو سمت لینک تو یه subnet نبود باید از disable-connected-check استفاده کنید.

اگر تونستید config رو اینجا بگذارید براتون چک می کنم.

11. The Following 3 Users Say Thank You to mohammadimani For This Useful Post:

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef naimi نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوست بزرگوار
    همانطور که می دانید ، فروم دارای بخش های مختلفیست که مطالب هر بخش بر اساس موضوع ها دسته بندی شده اند .
    شما می توانید در زمان های فراغت از کار و در طول روز به فروم سر بزنید و سوالات مختلف را پاسخ بگویید .
    همچنین در صورت تمایل ، می توانید بخشی از آموزش ها و دانش خود را در اختیار فروم سیسکو به پارسی قرار دهید تا همگان از آن استفاده نمایند .
    به امید اینکه شاهد حضور مستمر شما در این فروم باشیم
    من درسهای ccie عملی رو هم به صورت فیلمهای آموزشی تولید کردم و اگر تو همین سایت امگان آپلود فایلهای خحیم باشه خوشحال میشم بخشهای درخواستی دوستان رو بصورت رایگان در اختیارشون قرار بدم. در غیر اینصورت یه سرویس ایرانی ویدیو معرفی کنید اونجا آپ می کنم.

13. The Following 10 Users Say Thank You to mohammadimani For This Useful Post:

مدیر روابط عمومی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadimani نمایش پست ها
    من درسهای ccie عملی رو هم به صورت فیلمهای آموزشی تولید کردم و اگر تو همین سایت امگان آپلود فایلهای خحیم باشه خوشحال میشم بخشهای درخواستی دوستان رو بصورت رایگان در اختیارشون قرار بدم. در غیر اینصورت یه سرویس ایرانی ویدیو معرفی کنید اونجا آپ می کنم.
    شما میتونید فایل های خودتون رو در هر سرویس اشتراک گذاری فایل آپلود کرده و لینکش رو در فروم قرار بدین فایل ها در سرور فروم قرار خواهد گرفت تا بصورت مستقیم دوستان بتونند دانلود کنند

امیدوارم که فایل هاتون اونقدر حجیم باشه که میفرمایید
    خوشبختي ما در سه جمله است : تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا
    ولي ما با سه جمله ديگر زندگي مان را تباه مي کنيم :حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا

15. The Following User Says Thank You to eb.darya For This Useful Post:

Special Member
    سلام

مهندس جان جسارتا ببخشید اگر براتون مقدور هست میتونید بگید چه مدارکی دارید ؟!

با تشکر

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع