صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: تست سنترهای vue تحریم های ایران را حذف خواهند کرد.

Special Member asghari70 آواتار ها

تست سنترهای vue تحریم های ایران را حذف خواهند کرد.

سلام به همه
    دوستان امروز تو سایت VUE نگاه میکردم.یک خبر زده خیلی خوب بود :دی
    US Embargo

The following countries are subject to economic and trade sanctions administered and enforced by the U.S. Department of the Treasury’s Office of Foreign Assets Control (OFAC):

• Cuba
    • Iran*
    • Syria

*Iran embargo will be removed on December 18th
    [Only registered and activated users can see links. ]

2. The Following 16 Users Say Thank You to asghari70 For This Useful Post:

Junior Member
    هووررااا....

Member
    vmware و apple هم تحریم IP ایران برداشتن

5. The Following 3 Users Say Thank You to mstsc For This Useful Post:

Special Member arman.mousavi آواتار ها
    دوستان عزيز اين مربوط به Australian Medical Council هست و هيچ ربطی به امتحانت Cisco و ... نداره!!!!!
    در ضمن اينو قبلاً هم زده بود.
    اخبار مربوط به امتحانات cisco رو از لينک زير دنبال کنيد:
    کد:
    http://www.pearsonvue.com/cisco/
    در مورد تحريم ايران هم ميتونيد در بخش Security Measures از قسمت Cisco Certification News همین صفحه اطلاعات کافی بدست بياريد (البته با عرض تأسف)
    اينم متنش:
    Cisco and Pearson VUE continue their ongoing commitment to ensure the integrity of the Cisco certification program. A preview of the Cisco candidate admission process and other security measures are available by viewing this Flash presentation. Cisco policy prohibits individuals, residing in the embargoed territories of Cuba, Iran, North Korea, Syria and Sudan, from taking a Cisco test or from becoming certified.

7. The Following 4 Users Say Thank You to arman.mousavi For This Useful Post:

Senior Member
    تا از این لیست حذف نکنه تحریمیم

[Only registered and activated users can see links. ]

Senior Member
    دقیقا ... مربوط به سیسکو نیست ... چون vue که ایرانو تحریم نکرده بلکه آقای سیسکو تحریم کرده که اونم فعلا ....
    A smile from you, can bring happiness to anyone, even if they don't like you

Moderator farhadnia آواتار ها
    دقیقا ... مربوط به سیسکو نیست ... چون vue که ایرانو تحریم نکرده بلکه آقای سیسکو تحریم کرده که اونم فعلا ....
    اگر سیسکو ایران رو تحریم کرده پس چطور آزمون ccie lab رو به راحتی در مراکز خودش از ایرانی ها می گیره؟
    باید دقت کنیم در هیچ مورد از تحریم ها آموزش و مراکز علمی شامل تحریم ها نمی شن یعنی همین الان هم هر کس از ایران بخواد و البته شرایطش رو داشته باشه می تونه از هر موسسه آموزشی در آمریکا یا هر جای دیگه دنیا پذیرش بگیره و بره درس بخونه.
    من دقیقا منشا و منبع تحریم هایی که جهت آزمون های vue وجود داره رو متوجه نمی شم چون اصلا کار منطقی و عاقلانه ای نیست ( من اگه بخوام در یک آزمون شرکت کنم حتما مطالب آزمون رو بلدم و خوب خوندم حالا نمره قبولی بگیرم یا نگیرم برای هیچ کس مشکلی پیش نمیاد و البته آموزش مباحث it هم که از فیزیک هسته ای استراتژیک تر که نیست ، کلی ایرانی الان دارن در سرن درس می خونن و کار تحقیقاتی انجام می دن)و بعیده که این تحریم ها بجز در کشور های عربی در جای دیگه ای از دنیا وجود داشته باشند.
    فقط تست سنتر های خارج از ایران ، از اینکه یه ایرانی بهشون مراجعه می کنه برای آزمون شاخ درمیارن و اولین سوالشون اینه که چرا در کشور خودشون آزمون ندادن vue که در هر ده کوره ای نمایندگی داره ، بعد از یه کم تحقیق به این نتیجه می رسن که ایران تحریمه... احتمالا این چیزایی هم که تو سایت vue نوشته شده به خاطر سوالات مکرر مسئولان این تست سنتر ها از vue بوده که می تونیم از ایرانی ها آزمون بگیریم یا نه vue هم یه بار برای همیشه خودش رو با یک پارگراف که احتمالا اصلا حقوقی و قانونی نیست راحت کرده. حالا اگر یک آدم خیر و آگاه پیدا بشه و یه حقوقدان استخدام کنیم و هزینه سفر و کارش رو بده مطمئن هستم که در دادگاه پیروز می شیم و این پاراگراف منحوس از سایت vue حذف میشه.
    ویرایش توسط farhadnia : 11-29-2012 در ساعت 07:13 AM

11. The Following 5 Users Say Thank You to farhadnia For This Useful Post:

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhadnia نمایش پست ها
    اگر سیسکو ایران رو تحریم کرده پس چطور آزمون ccie lab رو به راحتی در مراکز خودش از ایرانی ها می گیره؟
    باید دقت کنیم در هیچ مورد از تحریم ها آموزش و مراکز علمی شامل تحریم ها نمی شن یعنی همین الان هم هر کس از ایران بخواد و البته شرایطش رو داشته باشه می تونه از هر موسسه آموزشی در آمریکا یا هر جای دیگه دنیا پذیرش بگیره و بره درس بخونه.
    من دقیقا منشا و منبع تحریم هایی که جهت آزمون های vue وجود داره رو متوجه نمی شم چون اصلا کار منطقی و عاقلانه ای نیست ( من اگه بخوام در یک آزمون شرکت کنم حتما مطالب آزمون رو بلدم و خوب خوندم حالا نمره قبولی بگیرم یا نگیرم برای هیچ کس مشکلی پیش نمیاد و البته آموزش مباحث it هم که از فیزیک هسته ای استراتژیک تر که نیست ، کلی ایرانی الان دارن در سرن درس می خونن و کار تحقیقاتی انجام می دن)و بعیده که این تحریم ها بجز در کشور های عربی در جای دیگه ای از دنیا وجود داشته باشند.
    فقط تست سنتر های خارج از ایران ، از اینکه یه ایرانی بهشون مراجعه می کنه برای آزمون شاخ درمیارن و اولین سوالشون اینه که چرا در کشور خودشون آزمون ندادن vue که در هر ده کوره ای نمایندگی داره ، بعد از یه کم تحقیق به این نتیجه می رسن که ایران تحریمه... احتمالا این چیزایی هم که تو سایت vue نوشته شده به خاطر سوالات مکرر مسئولان این تست سنتر ها از vue بوده که می تونیم از ایرانی ها آزمون بگیریم یا نه vue هم یه بار برای همیشه خودش رو با یک پارگراف که احتمالا اصلا حقوقی و قانونی نیست راحت کرده. حالا اگر یک آدم خیر و آگاه پیدا بشه و یه حقوقدان استخدام کنیم و هزینه سفر و کارش رو بده مطمئن هستم که در دادگاه پیروز می شیم و این پاراگراف منحوس از سایت vue حذف میشه.
    مشکل اینجاست که [Only registered and activated users can see links. ] این منبع مال سیسکو ولی قطعا هر ایرانی میتونه امتحان بده بالاخره یک جا امتحان میگیره ولی ccie دیگه خیلی مشکل شده

Senior Member
    بابا چرا پست من رو فیلتر میکنید . عرض کردم که تحریم از نظر شما یعنی چی ؟ اینکه ما نمیتونیم در وطن خودمون امتحان بدیم پس چیه ؟ حالا ذوق میکنیم که کشورهای دیگه با منت ازما امتحان میگیرند
    A smile from you, can bring happiness to anyone, even if they don't like you

14. The Following User Says Thank You to mhmd.farahani For This Useful Post:

مدیر بخش نشر دانش Yousef Naimi آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhmd.farahani نمایش پست ها
    بابا چرا پست من رو فیلتر میکنید . عرض کردم که تحریم از نظر شما یعنی چی ؟ اینکه ما نمیتونیم در وطن خودمون امتحان بدیم پس چیه ؟ حالا ذوق میکنیم که کشورهای دیگه با منت ازما امتحان میگیرند
    پستی که شما زدید این بود :
    به هرحال مهم اینه که ما نمیتونیم توی کشور خودمون و وطن خودمون امتحان بدیم ... دیگه نمیدونم تحریم از نظر شما یعنی چی ؟ اینکه حداقل 1 تا 2 میلیون بیشتر باید برای یک امتحان هزینه کنید (هزینه سفر و ... ) کافی نیست ؟؟؟
    آقای فرهادنیا شما هم مثل بعضی برادر ها دلتون کاملا خوشه ها ... حالا همه اینا یکطرف احساس نا امنی که ما ایرانی ها از بابت ایرانی بودنمون توی دنیا داریم میشه غوز بالا غوز ( اینو دیگه تجربه کردیم !!! شعار گرایی راه نندازیت که ... )
    یک نفر یک پست در مورد تحریم سیسکو زده و دوستان در این مورد بحث کردند که این تحریمها رو سیسکو اعمال کرده یا PearsonVUE
    شما درست رفتید سراغ مسایل سیاسی و حتما دو روز دیگه می خواهید نظرتون در مورد اوضاع دلار و نرخ تورم و انتخابات ریاست جمهوری هم اینجا بیان کنید !
    کسی اینجا گفته ما تحریم نیستیم که شما چنین سوالی مطرح کردید ؟
    ای کاش این همه شوق و عجله که در پاسخ به چنین پستهایی وجود داره ، در پاسخ به پست های فنی و تخصصی داشتید .
    موفق باشید .
    It's OK to fail, as long as you keep trying

CCNA - CCNA Security - CCNP R&S - CCNP Security

16. The Following 8 Users Say Thank You to Yousef Naimi For This Useful Post:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع